Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Balatonra fogunk menni a...

Balatonra fogunk menni a nyaralónkba de ott olyan ósdi szobám van! Fal omladozik a tapéta borzalmas! Hogy dobjam fel? A többi lent

Figyelt kérdés
kisvirágok vannak a tapétán : SS A fél ágyam eltakarja egy szekrény. az ágytakaró borzalmas ... és a párnák micimacisak .. Segítsetek! Ne idióta válaszokat !
2012. aug. 7. 18:03
 1/7 anonim válasza:
Poszter? falra vagy a szekrényre esetleg az ajtóra! :)
2012. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Örülj neki hogy telik akár ilyen nyaralóra is. Amiket írtál már írták hogy orvosolható. Nagyon sokan még sátorozni sem tudnak elmenni... Szal.
2012. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele de most én mitegyek ezellen? Most ezzel foglalkozom ennyi ;)
2012. aug. 7. 18:21
 4/7 A kérdező kommentje:
És köszi :)
2012. aug. 7. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem a második válaszolót, hogy mi az, hogy "örülj neki"... Én speciel nem örülnék neki, hogyha lenne egy nyaralóm, és nem érezném magam jól benne.

Most nemárhogy a kérdező legyen a "szemét", mert nekik van nyaralójuk. Teljesen jogos, jó kérdést tett fel, és itt a második válaszban rögtön leoltják, hogy mi az, hogy nekik nyaralójuk van, másnak sátorra sem telik. És erről valószínűleg a kérdező tehet... Már nem azért, de annyira tipikus ez a sárgairigység egyes válaszokból. :(


Kedves kérdező! Kérdés, hogy mennyit akarsz rászánni arra, hogy feldobjad a szobád. Vannak ilyen "padlótól plafonig" poszterek, igaz, nem túl olcsók, de az segíteni tud az ilyenen. Egyszínű tapétát is rakhatsz fel, ha az jobban tetszik, egy szoba kitapétázása - ha magad csinálod - nem egy horribilis összeg.

2012. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. aug. 7. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
ne a szobával törődj! élvezd ki h nyaralsz, minél többet legyél a szabadban, strandolj, kirándulj, sztem ez a legkevesebb amin rágódnod kéne. sosem értettem azokat az embereket akik horribilis összeget költenek 4-5 csillagos szállodákra. minek? legyen tiszta ágy és fürdőszoba úgyis egész nap jössz-mész, felfedezel. legalább is nálam ez így működik. ha tényleg ennyire zavar semeddig se tart kitapétázni, és ahogy a fenti válaszoló is írta nem nagy összeg.
2012. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!