Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Felnőtteknek szoktak lenni...

Felnőtteknek szoktak lenni olyan (vagy hasonló) táborok, mint gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Mennék valamilyen táborba, de mindig csak olyanokat látok, amik gyerekeknek szólnak, pedig olyan jók az ilyenek.

2012. okt. 7. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtteknek ott a kemping.. Olyan gyerektábor mint régen a zánkai tábor nincs a felnőtteknek. Abból már kinőttünk.
2012. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a kemping tök más.


rengetegféle tábor van gyerekeknek, amik szerintem felnőtteknek is érdekesek. pl. nyelvi tábor, kézműves tábor, sport tábor...stb.


úgy elmennék valami ilyesmire

2012. okt. 8. 01:05
 3/10 anonim válasza:
fesztivalok...
2012. okt. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pl szokott lenni ilyen egészséges életmód tábor meg egyes vallási közösségek is szoktak táborokat rendezni fiatal felnőtteknek,családoknak. Biztos van még más lehetőség is,járt utána!:)
2012. okt. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*járj
2012. okt. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyenekre én is mennék szívesen. Sajnos még nem találtam. :(


És nem, vallásosra, meg egészséges életmód, meg "zümmögjünk együtt"-dolgokra nem megyek, az más.


Viszont szívesen mennék valami színházi, kézműves, stb. táborba.

2012. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg jók a gyerektáborok, de nincs olyan felnőtt tábor. Szóval nem fogsz találni sem nyelvtanulótábort, sem kézműves tábort stb.

A felnőtteknek azért nem csinálnak ilyet, mert túl drága lenne a tábor díja, és nem érné meg. Gyerekeknek sem olcsó, akkor gondolj bele, mennyi lehet egy felnőttnek. Inkább elmennek a tengerpartra annyi pénzből.

A felnőtteknek így nem marad más mint a rengeteg fesztivál, kempingek, vagy belépni egy csoportba ahol közös túra kirándulásokat vagy egyéb dolgokat találnak ki.

2012. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mivel én is régóta keresgélek valami hasonlót, egyszerűen rákerestem a neten és igenis számtalan lehetőség közül lehet választani, úgyhogy nagyon rosszul tudják azok, akik azt írják, hogy ilyen nem létezik. Bizony vannak kézműves táborok felnőtteknek, léteznek sporttáborok és nyelvi táborok is korosztálytól függetlenül.

Példának okáért itt egy spanyol nyelvi tábor: [link]

itt meg egy vitorlás tábor: [link]

de ezen kívül találhatsz még jó párat, csak azért hoztam fel ezeket példaként, mert engem ezek érdekelnek.

2012. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hú, ez a spanyol jól hangzik nagyon!!! :)
2012. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Halaltaborok
2012. okt. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!