Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány tonna a Nemzetközi...

Hány tonna a Nemzetközi Űrállomás?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 21:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Kérem szépen, hogy csak az válaszoljon, aki tudja a választ.

Kérem azt is hogy senki ne kérdezzen vissza, hogy miért kérdezem.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy Google meg Wikipédia.

És olyant sem, hogy szerintem ez meg az, de egyébként nem tudom.

Egyéb hozzászólásokra sem vagyok kíváncsi csak a válaszra.


És elnézést hogy mindezt leírtam, de sajnos ezt az oldalt sokan fórumak nézik,

nem tartják be a szabályzatot, és a kérdéseimre 99%-ban haszontalan válaszokat kapok.

És ha már valaki válaszolt valamit, akármilyen haszontalan dolgot is,

akkor a többiek már meg sem nézik a kérdést, így reménytelen rendes választ kapni,

a kérdést meg mégegyszer kíírni nem lehet.

2013. febr. 15. 21:38
 2/14 anonim ***** válasza:

Googlee????? Miért nem???? 1 perc!!!!!

Innen.. Olvass...

[link]


Repülésadatok

Űrügynökség NASA NASA, RKA RKA , Európai Űrügynökség Európai Űrügynökség, Japán Űrügynökség Japán Űrügynökség, CSA CSA

Hívójel Alpha

NSSDC ID 1998-067A

A repülés paraméterei

Start 1998. november 20.

Űrhajó tömege kb 450 000 kg

Pálya

Pályamagasság

Föld körül 278 és 460 km között

Pályahajlás

Föld körül 51,6°

Periódus

Föld körül 91 perc


Hivatalos weboldal

2013. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

A Nemzetközi Űrállomás teljes tömege megközelíti az 500 tonnát (455,8 t).

[link]


(A kérdésedhez fűzött novellányi, kioktató kommented nem tett túl szimpatikussá. De ez már egy más történet.)

2013. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
De most komolyan, miért nem nézted meg a keresőben? Amíg leírtad azt a regét, annyi idő alatt 10-szer megkereshetted volna, nekem összesen 15 másodpercig tartott!
2013. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pontosan azért írtam le, mert én is néztem a Wikipédiát és nekem a kb 450 000 kg nem volt jó. Egyébként sem értem, hogy ha van hely leírni a négy darab nullát és elé írni a k és b betűket, akkor miért nem írják le kevesebb karakterből a pontos értéket több információtartalommal.
2013. febr. 15. 22:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor a 3. válaszban lévő 455,8 t már megfelel a kényes igényeidnek?
2013. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"ha van hely leírni a négy darab nullát és elé írni a k és b betűket, akkor miért nem írják le kevesebb karakterből a pontos értéket több információtartalommal."


Mert mondjuk ők se mérték meg? De ha neked van elképzelésed hogyan lehetne lemérni az egésznek a súlyát az utolsó csavarig akkor dobj egy mail-t a NASA-nak ha gondolod.


"És elnézést hogy mindezt leírtam, de sajnos ezt az oldalt sokan fórumak nézik,

nem tartják be a szabályzatot, és a kérdéseimre 99%-ban haszontalan válaszokat kapok. "


Amíg egy tudományos kérdést képes vagy az Utazás kategóriában feltenni addig inkább maradj csöndben.

2013. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért az űrhajósok azzal (és oda) utaznak, nem?
2013. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amilyen pontosságban megadták, az nem egy-két csavar! Egyébként teljesen nyilvánvaló, hogy nem arról van szó, hogy nem tudják, hiszen egy-két kiló is sokat számít egy pályaszámításnál, és még csak nem is arról van szó, hogy titkos lenne az adat, hanem arról, hogy a nyilvánosság felé menő úton valahol valaki kerekített. Erre mondtam, hogy minek kerekített, ha ezzel nem spórolt meg még karaktert sem.
2013. febr. 16. 00:02
 10/14 anonim válasza:
az űrben mennyi a tömege vagy a Földön? Ha az űrben akkor a pontos helyét is határozd meg, csak úgy tudom kiszámolni neked...
2013. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!