Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi jobb: 2 rövideb...

Szerintetek mi jobb: 2 rövidebb nyaralás, vagy egy 7 napos pihenés?

Figyelt kérdés

2 rövidebb belföldi, vagy egy 7 napos Törökországira vagy Tunéziára gondolunk? Árban szinte ugyanannyi lenne. Én a második, férjem az első megoldást választaná.

Kicsi gyerekünk van, 2 éves. Miatt az első lenne jobb, vagyis inkább biztonságosabb, rövidebb, nincs repülőzést és klímaváltás sem, az ételek ugyanazok lennének, mint nálunk, ha a belföldire szavazok, habár itt is annyi külföldi árú van... közelebb lennénk, bármi történik orvoshoz vihetjük és még sorolhatnám.

De én vágyom picit messzebbre. 3 év alatt sehol nem voltunk, csak 1-2 napos pihenésre,mivel terhesség alatt feküdtem, aztán csecsemővel nem mentünk, vágyom egy hosszabbra, a lányom jól alkalmazkodik, szerintem nem lenne gond.


2013. márc. 18. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2 rövidebb belföldön.
2013. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én biztos a 7 naposra mennék.

Később könnyebben el tudsz menni egy hosszú hétvégére otthon, mint egy külföldi útra.

Nem utolsó sorban a gyereknek még a legtöbb helyen ingyenes a repülő és a szállás is, később már utána is fizetni kell.

2013. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 éves gyerekkel inkább a 2 rövidebb belföldit választanám.
2013. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inkább 2 rövidebb belföldre mennék (kb 4-5 nap kijönne). Lehetőleg olyan helyre ahol van fedett pancsolási lehetőség, állatkert, kisvonat stb. Kuponos, akciós oldalaknál jó áron ki lehet fogni színvonalas szállásokat.

2 éves gyerkőcnél már elképzelhető, hogy a repjegy gyerekárú lenne (általában a 2. életév betöltésétől már külön ülés kell), ill a 7 nap az kevesebb lenne, mert feltételezem irodával mennétek, és akkor 1-1 nap az utazással elmenne.

Ha külföld mellett maradtok a szükséges orvosi elérhetőségeket, szakszavakat angolul nem árt tudni. Két olyan országot írtál, ahol az élelmiszer higiéniájával vannak gondok.

2013. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!