Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A metróban miért van mindig...

A metróban miért van mindig két vezető?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

- Mert az egyik oda tudja az utat, a másik vissza

- Mert legalább tudnak barkobázni meló közben

- Olyan sötét van odalenn, hogy egyedül félnének

2013. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egysze volt errol egy dokfilm, elvileg csak az egyik vonalon van ketto, a masikon egy. Azt mondtak azert kell ketto, mert sok gombot kell nyomni, nem automatikus minden. Ahol egy van az mar modernebb. Ezt mondtak, de hogy ebbol mennyi igaz...
2013. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztonsági okai vannak.
2013. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak a 2-es metró vonalán van kettő vezető, a 3-asnál csak egy van. Biztonsági okai vannak. Ha bármi történne a vezetővel akkor se legyenek veszélyben az utasok. Az már jóval kevésbé valószínű, hogy mindketten egyszerre lesznek rosszul.

3-as sokkal modernebb, ott elég egy, mert ha a vezető nem reagálna akkor a szerelvény magától is elég hamar megállna automatikusan.


Amúgy meg is figyelhetitek ezzel kapcsolatban: A 2-es metró vonalán semmi különöset nem látsz a sínek között, a 3-as metró vonalán ha a sínekre lenéztek, akkor ott húzódik még valami, a programsín szőnyeg.

2013. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A 3-as metró modernebb a 2-esnél? Viccnek is rossz. Szerintem felcserélted a kettőt.
2013. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem cseréltem fel. A 3-as jóval modernebb eredetileg. Az hogy milyen állapotban van nem a modernsége hanem az állapota. Érted, ha van egy szépen felújított trabant, meg egy rommá tört Ferrari akkor vitatkozhatunk azon melyik a jobb meg szebb, de hogy fejlettebb a rommá tört Ferrari mint az akármennyire felújított trabant az tény.

Szóval tudom, hogy szar állapotban van a 3-as metró, ettól még tény, hogy oda mégiscsak elég egy vezető, röviden mert modernebb, fejlettebb rendszer. A 2-es vonalán nincs programszőnyeg.

2013. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha az egyikel baj van a masik hivjon orvost
2013. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!