Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Samsonite bőröndö...

Hogyan lehet Samsonite bőröndön megváltoztatni a számzár kódját?

Figyelt kérdés
Használtan vettük a bőröndöt, amihez se számkód, se kulcs nem járt... maga a zár nyitva volt, ebből arra következtettem, hogy az a kód a helyes, amivel nyitva van, amíg drága anyám el nem tekerte minden figyelmeztetés nélkül. a furcsa az, hogy ettől nem zárt a lakat. Ellenben, utánanéztem a kérdésnek, és többen írták, hogy egy pöcköt kell benyomni, és úgy átállítható a szám. Benyomtam, átállítottam, és azóta zárva van, nem nyílik a megadott kódra... Szerencsére nem úgy zárt be, hogy le volt nyomva, szóval a pöcökhöz továbbra is hozzáférek, de nem tudom, mit tehetnék...
2013. jún. 10. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A pöcköt folyamatosan nyomva kell tartani, míg az új kódot tárcsázod, akkor változik meg a kód. Te csak benyomtad és elengedted utána?


Ha jól értem most be van zárva és a kód nem ismert? Ilyenkor nincs mit tenni, elviszed egy Samsonite-szervizbe és kinyitják neked.

2013. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!