Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki jönne egy óriási...

Valaki jönne egy óriási kalandtúrára szinte ingyen?

Figyelt kérdés
Igazából Változtatni szeretnék az életemen.. Túlélő kalandtúrát szerveznék egy velem együtt 2-4 fős vegyes csapat Lányok/Srácok Elmennénk nagyon távoli helyekre Amerika partjai mentén elhelyezkedő szigetekre ha benne lenne a csapat átmennénk amerikába is egykis alkalmi munkára pénzt keresni.vinnénk csónakot és egyéb felszerelést lehetőleg csak emberi erővel (pl: bicikli) a vállalkozók és érdeklődők leveleit Privátban várom.. :) 18/F
2013. júl. 21. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A cím láttán azt hittem, a cigánysorra készülsz :)
2013. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát elkell keserítselek de nem.. :D mondjuk azis elég kalandos lenne csak én másra vágyom.. :D
2013. júl. 21. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

"szinte ingyen"

"Elmennénk nagyon távoli helyekre Amerika partjai mentén elhelyezkedő szigetekre"


...és ez mind szinte ingyen?!!


Ne drogozz, ha nem bírod!

2013. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg de odaírtam hogy emberi erővel jutnánk el..

szóval egy jobb csónak kell bicikli néhány túlélő felszerelés konzerv féleségek ha elfogyik a természet bőkezűen gondoskodik rólunk.. :)

2013. júl. 21. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Innen Amerikába

emberi erővel

és szinte ingyen...


Gratulálok!

Erős anyagot szívsz.

2013. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

elkell keserítselek nem vagyok drogos... csak nyitott elméjű... az nem az én hibám hogy ti mindenben csak a pénzt látjátok... Régen szerinted az ősök hogyan vándoroltak a kárpátmedencéig vagy egyéb területekre??

Mondjuk ezt hiába írom le itt neked az elméd valszeg megtagadja hogy eljusson a tudatodig... :)

2013. júl. 23. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Veled ellentétben,

én már jó néhányszor jártam az USA-ban!!


Persze te "emberi erővel" hajtanád a repülőt is.

Vagy átúsznád/"átbicikliznéd" az óceánt, csak, hogy ingyért legyen.


Lúzer vagy, és nem kicsit!!

2013. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Idióta vagy. ennek nagyon nem az a lényege hogy átmennyek amerikába hanem hogy élvezzem az utazást mert én szeretem a kihívásokat és az extreme dolgokat.
2013. júl. 24. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!