Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan aki még nem volt...

Van olyan aki még nem volt nyaralni?

Figyelt kérdés
Én még soha sem voltam nyaralni se a családommal se a barátokkal. Nagyon szeretnék egyszer elmenni nyaralni de Anyuék azt mondják, hogy majd jövőre így megy ez már vagy 3 éve...mindig fontosabb az hogy legyen laptop vegyünk tv-t, de azért remélem nem veszünk semmit és jövőre elmegyünk valahova a családdal.
2013. aug. 6. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy-két haverral le lehet ugrani a Balatonra is még akár egy hétvégére is.
2013. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok! Egyszer voltunk nyaralni, amikor 6 éves voltam, de már nem is emlékszem rá! Én is nagyon szeretnék elmenni, ez az álmom évek óta! Ők is mindig majd jövőre, a házat nem lehetne itt hagyni, ki eteti a kutyát stb. Pedig megoldhatóak lennének! Én minden éven bizakodom, idén is, hátha egyszer összejön! Még van hátra a nyárból pár hét!
2013. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos mi már nem megyünk majd sehova sem nyáron...
2013. aug. 9. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz?, csak lehet a környéketeken tenni egy egynapos túrát, mondjuk bringával, vagy gyalogosan.
2013. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem is megyünk sehova mert Apu nem akar
2013. aug. 9. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is apu nem akar menni... Én meg lehet követelőzőnek vagyok kikiáltva, pedig csupán az van, hogy szeretnék egy családi nyaralást, ahol mindenki jól érzi magát. És akik sokkal rosszabb anyagi körülmények között vannak ők is el tudnak utazni, akkor mi is legalább egyszer megtehetjük az életben! De ez van sajnos! :(
2013. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!