Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol van Málta? És ott milyen...

Hol van Málta? És ott milyen nyelven beszélnek?

Figyelt kérdés
Tudom elég gáz a kérdés,de jobb tudni később mint soha:)
2013. aug. 23. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szigetország, törpeállam Dél-Európában. A Földközi-tenger középső részén, stratégiai pozícióban elhelyezkedő szigetek fölötti uralomért az évszázadok során sok nagyhatalom harcolt. Málta az Európai Unió (EU) tagállama. A világ kilencedik, és Európa ötödik legkisebb nemzetközileg elismert független országa. A törpeállam ezek mellett az Európai Unió legkisebb tagállama.


Hivatalos nyelv máltai, angol


Azonban még a google keresőt sem ismered? elég lett volna beírni ennyit: Málta.


És ott is a válasz? de te nem, inkább itt ülsz a gép előtt és 20 perceket vársz egy válaszra! hogy lehetsz ennyire önállótlan?

2013. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. aug. 23. 10:33
 3/6 kiflitolvaj ***** válasza:
100%
De szerintem egyszerűbb megtanulni használni a Google-t, mert a kérdéseid kb. 99%-ára megtalálod a választ feleannyi idő alatt, mint amennyit az ide történő bepötyögése jelent.
2013. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Csak annyit írtam a google-ba, hogy: "málta"


Ennyi mindent már meg is tudhatsz róla!

2013. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Jó, jó.


De hol van az a Google?

És ott milyen nyelven beszélnek?

2013. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!