Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Félek az autóban. Mit tegyek?

Félek az autóban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok vezetni, az anyósülésen szoktam utazni. Múltkor oldalról belénkjöttek, és egyszer is a szerencsén múlt, hogy nem ütköztünk egy hatalmasat. Azóta nagyon félek az autóban, főleg az autópályán. Akárhányszor egy kamiont előzünk és kicsit is közeledik oldalról már megijedek.Mit tegyek ellene?
2013. okt. 31. 20:26
 1/4 anonim válasza:

Próbálj valami mársa gondolni, mint arra hogy milyen közel is van,meghogy mindjárt ütköztök! Tudom nehéz, de próbáld meg, ha nem segít akkor nem tudom..:/

De mondok másat is, pl. ne nézz oda.. vagy nem is tudom utazz busszal,stb-vel.:):)

2013. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezentúl olyannal utazz, aki tud is vezetni!!
2013. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha a balesettől tartasz, akkor utazz a vezetőülés mögötti hátsó ülésen. Statisztikailag ez az ülés a legbiztonságosabb- lehet, hogy már ez a tudat megkönnyíti az utat :-) és a jobb első pedig statisztikailag a legkevésbé biztonságos. Ezért hívják anyósülésnek. Viccen kívül!
2013. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!