Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Esta engedéllyel az USA-ba?

Robby-85 kérdése:

Esta engedéllyel az USA-ba?

Figyelt kérdés

Ha esta egedéllyel hazajövök az USA-ból 90 napon belül,

akkor mennyi időt kell itthon töltenem,hogy gond nélkül újra kimehessek?És újabb kimenetelkor automatikusan 90 napig tartózkodhatok kint szabály szerint?Mert ugyebár 2 évig érvényes az esta!


2014. febr. 17. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanannyit kell itthon töltened legalább, mint amennyit kinn voltál.

Legközelebb is 90 nap, igen, és igen, mindez két éven belül igaz.

2014. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

> Ugyanannyit kell itthon töltened legalább, mint amennyit kinn voltál.


Ez egy városi legenda, már megbeszéltük többször. Talán a turistavízumra volt érvényes, talán arra sem.


[link]


there should be a reasonable amount of time between visits so that the CBP Officer does not think you are trying to live here. There is no set requirement for how long you must wait between visits.

2014. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam akkor is, hogy ez a gyakorlat, mikor nézik, hogy a "reasonable amount of time" eltelt-e.
2014. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, ha úgy hallottad, az pont a városi legenda. A CBP emberei nem pofáznak, az biztos.
2014. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te tényleg ekkora paraszt vagy, vagy csak szórakozol itt velem?

Nyilván nem tőlük hallottam, hanem több olyan embertől is, aki sokszor jár ki így.

2014. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen és nekik fogalmuk sincs mert a CBP nem mondja el nekik...
2014. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja igen és nem paraszt vagyok hanem megpróbálom a marhaságok terjedését megállítani mert esetleg valaki fogja és ilyen hallomásokra alapozza az életét aztán lesz pofára esés.
2014. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!