Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol élnél szívesebben Londonba...

Hol élnél szívesebben Londonban vagy San Franciscoban? Miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
San Francisco, ez számomra nem is kérdés. USA a nagy álmom.
2014. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
London kozelebb van, ellenben a klimaja... Reszemrol is inkabb SFO, kulonosen a kornyezo videk, hegyek-volgyek miatt.
2014. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Londonba biztos nem.
2014. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eltem mar 3 kulonbozo orszagban, igaz europan belul es London eddig utolso a sorban. A szomszedaink korabban eltek mar az usa-ban, most intezik a papirokat es mennek vissza, alig varjak mar.

Egyebkent az USA-ban alapbol sokkal jobban kijossz, joval olcsobb minden mint Londonban, nem szakad fel even keresztul az eso es van rendes nyar, normalis epitesu lakasok, emberi arakon.

2014. márc. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent jellemzoen akiknek lejart a vizumuk es varjak az ujat azok jonnek Londonba, uk-be, de csak addig amig nincs meg a kovetkezo es mar mennek is vissza.
2014. márc. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én laktam Londonban és Berkeley-ben is, SF-t viszont utálom. Berkeley bejött. Londonban idegbajt kapsz mert nem süt a nap soha.
2014. márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

London es San Francisco csodalatos.......

a turistaknak. Ismerem mind a ket helyet jol, de nem telepednek ott le. Miert?

Roppant dragak az ingatlanok es rendkivul zsufolt varosok.

Nem kellemes orakat ulni a tomegkozlekedesi jarmuveken vagy az autoban munkaba menet vagy jovet.

A masik az hogy miert jarjak dolgozni csak azert hogy a fizetesem nagy resze az oriasi hazkolcson visszafizetesere

es ingatlan adora menjen el.

Pl. Floridaban 80 ezer dollarert ujabb es jobb hazat lehet kapni mint San Franciscoban 800 ezerert.

Londonban hasonlo ingatlan valoszinu masfel millio.

Persze ha a penz nem problema akkor Miami Beach-et ajanlom.

[link]

2014. márc. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kár hogy csak angolul tudok az eléggé lekorlátozza a lehetőségeimet. Londonban már laktam 1 évet, én szerettem, de sose lesz nekem se az igazi, mert én is inkább a napfényes helyeket kedvelem.

USA ellen meg az szól hogy nagyon messze van, és drága hazajönni, meg kimenni is nehezebb bár van ott élő családtag.

2014. márc. 2. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!