Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba utaznál a...

Melyik országba utaznál a felsoroltak közül és miért?

Figyelt kérdés

Melyik 'izgalmasabb' , merre van több látnivaló?


Franciaország , Lengyelország , Olaszország , Spanyolország


Nyilván ha lenne egy csomó felesleges pénzed és nem kéne törődnöd a kiadásokkal.



2014. márc. 6. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Lengyelország kivételével mindhárom országba elutaznék, mert vonz a kultúrájuk, kajáik, stílusuk, meg mindhárom nyelv is.
2014. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lengyelország mert ott még nem voltam. Egyébként Franciaországot nagyon szeretem. Spanyol és Olaszország eléggé el van turistásodva, főleg nyáron.
2014. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mindegyikben voltam...különösebb lázba egyik sem hozott (amugy Franciaországban élek), Lengyelországba tuti nem mennék, mert nekem kell a "tenger", Spanyolország déli részére mennék, igaz munka nincs ott (de ugye azt irtad pénzzel ne törödjünk :D), olcson lehet már házat is venni..hm...de a tenger elég koszos, oké, akkor inkább Olaszország :D
2014. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Corleonét megnézném szívesen :)
2014. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Franciaország, mert még nem jártam ott.
2014. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bármelyikbe, de akkor legyen Spanyolország. Franciaországban jártam már több helyen, Olaszországban is. Lengyelország nekem nagyon tetszett, Krakkóban és Zakopanen jártam, bármikor visszamennék. Spanyolo-ban csak Ibizán voltam eddig, azért választanám. Kellene vagy 1 hónap: Barcelona, Madrid, Sevilla, Cordoba, ááááá. És utána lazításnak egy kis Ibiza, ami csodaszép! :)
2014. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik jo valasztas, egyik szebb mint a masik.

Tortenelmi helyek, epuletek es kulonbozo kultura, emberek.

Nekunk Olaszorszag a kedvencunk.

2014. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!