Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerveznek utazást vidámparkok...

Szerveznek utazást vidámparkokba Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hol? Praterbe szoktam látni utazásokat, de az szerintem nagyon drága park, összes hullámvasutat kipróbálni ~30-40 euro, és akkor csak 1x ült rajta az ember :(

2014. márc. 22. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
az europai vidamparkok eleg dragak, ha a becsit is draganak talalod, van egy rossz hirem... maximum ha feheroroszorszagba mesz vagy moldovaba, akkor lesz olcsobb. 40 euro az most kb. 12e forint, ez szerintem kifejezetten olcso ahhoz kepest, hogy a budapesti (mar bezart) vidamparkhoz kepest milyen szinvonalat kepvisel.
2014. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Europapark 36eur, gardaland 47eur, disneyland 64eur, de akkor mindenre ülhetsz ahányszor akarsz, és nagyobb volumenű játékok vannak mint a praterben. Ezekhez képest szerintem igenis drága a Prater :/
2014. márc. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!