Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen idő van Horváthország,...

Milyen idő van Horváthország, Ciovo-ban szeptember vége és október eleje környékén?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Még bőven strandidő van és dög meleg.

Csak mivel a gyerekesek már hazamentek a sulikezdés miatt, ezért már élhetőbb és olcsóbb az élet.

Na meg ekkor már nincsen km.-es dugó sem, a Ciovoba átvezető hídon.


(Arrafelé lakom.)

2014. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért ne vezessük félre a kérdezőt. Szép idő-jó idő-meleg nagy eséllyel lehet. Fürödni is esetleg lehet. Esetleg. Kirándulni, kikapcsolódni val.szín tökéletes időpont és hely, de reggeltől-estig a vízben lenni esélytelen. Egy jó bura után még 2 perc úszás is esélytelen. Trogir nem Krétán van.


(én is Trogir felé lakom)

2014. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"de reggeltől-estig a vízben lenni esélytelen"


...és ezt kiírta, hogy legyen egész nap a vízben???

Az ember jóindulatúan válaszol, de mindig jön egy főokos, aki életében talán 2x járt ott, de már mindent jobban tud.

Még jó, hogy nem azt írtad, hogy már be van fagyva és tele van pingvinekkel egész Trogír.


Na elegem van a hülyékből!

Befejeztem itt és most ezt a "Gyíkozást".

2014. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeptember végén és október elején előfordult a történelemben, hogy a levegő hőmérséklete 28 fok a tenger pedig 23 fokos volt. Sajnos szerintem tök kiszámíthatatlan, hogy éppen milyen idő fogad minket az Adrián. Mivel Ciovo Dalmáciában van, nagyobb esélye lehet annak, hogy kellemes idő fogad minket, mint például KRK szigeten. Természetesen vannak kivételek. Általában nyugodt idő van, kevesebb a turista. Javaslom, hogy nézz utána a korábbi évek időjárásainak és utána mérlegelj!
2014. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-3-as, azért egyél már vissza magadból, meg a hülyézésből!

Azért mert a saját apartmanodat akarod reklámozni a kérdezőnek még nem korrekt előadni, hogy milyen meleg van szept.végén-okt.elején, aztán ha nem, akkor így járt a kérdező.

Aki pedig életében 2x járt Trogirban az lehet, h te vagy. Én most is itt vagyok, gyere el egy kávéra és majd beszélgetünk a szeptemberi időjárásról.

2014. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!