Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova szeretnél elutazni az...

Hova szeretnél elutazni az időben, ha lenne egy időgéped és miért? :D

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vissza egy kicsit, hogy magamnak átadhassam a nyertes lottószámokat. Szóval 1-2 héttel visszább, vagy amikor nagyon nagy nyeremény volt, az elé.
2014. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Olyan kb. 100 évet előre. Kíváncsi vagyok, milyen lesz a világ. :)

De az lenne az igazi, ha lehetne oda-vissza mászkálni. Bármikor bárhova. :)

2014. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
25000 évet vissza az időben, kíváncsi vagyok milyen lehetett Atlantiszban az élet :)
2014. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
1848 március 15én reggel szeretnék landolni a pilvax közelében és fejbebaszni petőfit egy téglával, hogy elfelejtsen mindent
2014. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaja az lenne a legjobb ha oda vissza lehetne utazni :)

Dontbefool az se rossz xD

2014. ápr. 12. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Hitler anyukáját sterilizálni mennék vissza.
2014. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hitlerrel kapcsolatban az utolso valaszolonak.

Ha zsido vagy megertelek.

Ha viszont nyitott az tortenelemre akkor erdemes elfogulatlan fennmaradt irasokat tanulmanyozni.

Valamikor termeszetesen mint sokan masok mi is Magyarorszagon a szovjet hosi csapatokat tekintettuk Istennek es Hitlert a legborzalmasabb ordognek.

Az sem tantoritott el sokunkat hogy a szuleink ezt teljesen maskeppen meseltek el. A nemet voltak elegans uriemberek es az oroszok akik gyilkolat es eroszakoltak a lakossagot.

A minap vegigneztem egy dokumentumfilmet ami kovette a nacikat az elso vilaghaborutol a masodik vegeig, nagyon erdekes volt.

Bizony nagyon sok dolgot nem mondtak el nekunk azok az egykori kommunista tankonyvek es az ember tovabbra is fel es szkeptikus hogy kinek mit higyjen el. Erdekes pl. hogy egyre no a holocaustot tagadok tabora.

Az igazsag az hogy tortenelmet sosem volt nehez hamisitani, egyenileg, allamilag vagy csak magan modon a sajat fejunkben.

2014. ápr. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!