Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögországon belül, Paralia...

Görögországon belül, Paralia és környékén milyenek az árak? Gondolok itt éttermi árakra, boltban kapható élelmiszerekre stb?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 20:11
 1/9 yakumo18 ***** válasza:
100%

Szia Kedves Kérdező !


Paralian normális árak vannak. Van egy Lidl ahol kártyával is lehet fizetni. Ott szinte ugyan olyan árak vannak mint Magyarországon, sőt emlékszem ott az óriás mogyorókrém olcsóbb volt majd 600!! forinttal. Rengeteg Feta sajt közül is tudsz választani elérhető áron. A felhozatal kis eltéréssel hasonló mint itthon. Az víz mindenhol olcsó 1.30 euro kb. 1 zsugor.


Éttermekben változók az árak. Vannak nagyon olcsó, és nagyon drága helyek is. De általában a legtöbb helyen már 2 euroért kapsz gyros pitát. Szubjektív véleményem szerint nekem a Zorba étteremben volt a legfinomabb a gyros. És nem utolsó sorba jól meg is tömték. ( Templommal szembeni utca ) Átlagban a gyros 2e.-2.5e , gyros tál 5e, muszaka 8e, lehet kapni pizzát is helyenként 10e-tól, spagetti 6-7e, tengeri herkentyűk 10e-tól indulnak.


Strandon a fánk 1e kerül. (Csokis,vaníliás,lekváros,cukros)


Ha esetleg mást még ez is érdekelne :)

Szuveníres bolt: Hűtő mágnes 1e-2.5e., Olívás szappan 1e, Ouzo 1e-tól. , napszemüveg 5e.

Kb. minden 1 eurótól indul.


Remélem tudtam segíteni ! :)

2014. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi!

És a tisztaság milyen? 8 éve voltam, akkor tetszett, de a napokban találkoztam ismerősökkel, aki nei poriban voltak tavaly és állítólag koszos volt.

2014. jún. 8. 08:01
 3/9 yakumo18 ***** válasza:

Nekünk tavaly semmi problémánk nem volt a vízzel, de a parttal sem. :)


Sőt! Medúzával is csak egyetlen egyel találkoztunk...de az is már döglött volt. :D

2014. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Voltunk és minden szuper volt/ olcsó vagy elfogadható áron :) Ajánlom mindenkinek, aki olcsó, buszos nyaralásra vágyna! :)
2014. aug. 19. 15:21
 5/9 yakumo18 ***** válasza:

Nagyszerű :D Örülök hogy jól éreztétek magatokat ;)


Mi hétfőn indulunk Tolo-ba remélem ott sem csalódok majd semmiben sem.

De ha Paralia tetszett, akkor szerintem ez is fog :D

2014. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én már voltam Tolo-ban. Teljesen más, mint Paralia. Nem az a tipikus üdüéőfalu, mint Paralia. Sokkal "görögösebb", csendesebb és valószínűnek tartom, hogy kicsit melegebb is, mivel igen délen van. Mi anno átmentünk Napflion-ba hajóval, szép kis város igazán! Innen Athén sincs messze! Ha esetleg az érdekelne szerintem ne hagyd ki! Érezzétek jól magatokat!
2014. aug. 20. 10:15
 7/9 yakumo18 ***** válasza:

Köszönjük szépen !! :)

Ezeket a programokat is beterveztük. Többet nem igazán szeretnénk, mi tipikusan imádunk a strandon lenni :)

2014. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, mikor voltatok Parálián? Mi kedden jöttünk haza :) nagyon jó volt...
2014. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mi júli 21-én mentünk, de 1 nap nagyon esett, azt hittük egész hétre kitartó esőt kapunk. De másnap remek időnk volt. Mi voltunk qvadozni a környező helyeken egy magyar vezetővel - nem utazási irodás, GRand Tours-os progi. Nagyon jó volt! Én még akár jövőre is visszamennék, annyira szeretem.
2014. aug. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!