Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes elutazni télen...

Hova érdemes elutazni télen ahol jó bulik vannak és tenger és meleg?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg Tenerife? Voltam már ott egyszer, de családdal és így is zsúfolt volt a program, így bulihelyeket nem nagyon fedeztünk fel a barátnőmmel! De visszamennéng baráti társasággal és akkor a buli lenne a fő szempont! :)
2014. ápr. 21. 16:29
 2/5 A kérdező kommentje:
És azért olcsóbb hely legyen, mint Tenerife!
2014. ápr. 21. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
ahol télen meleg van az nem olcsóbb mint tenerife
2014. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elírtam!

Olcsó hely legyen, mint Tenerife!

Tenerife olcsó hely szerintem!

2014. ápr. 21. 17:19
 5/5 piterek45 ***** válasza:

Mombasa... -meleg van. - tenger van,- buli van / demeg milyen;)/... neha lehet Becsbol 200 ejroert kiropkodni meg vissza.. Egyszobas kis apartman berlese havi 150-200 euro

Arak hasonlok mint Magyarorszagon, de a bulizas az olcsobb... Es buli hat az ott van.. Csak nem a 4* szallodakba kell menni, meg nem ott aludni azok dragak.. A Kenyai " Sin City " az Mtwapa, Mombasatol 20 km a parton , total bulizos hely, es olcso, ott kell megszallni, legjobb diszkok: Casaurina, Lambada, -aztan meg van jo par...:)

2014. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!