Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hamarosan egy 24 órás autóbusz...

Hamarosan egy 24 órás autóbusz utazás vár rám. Tudnátok adni tanácsokat, hogy miként tudnám átvészelni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Mondd vissza amíg lehet és ülj repülőre.
2014. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vigyél minél több olyan dolgot, amivel el tudod magad foglalni, amivel le tudod magad kötni. Például hallgass zenét, vigyél könyvet/rejtvényt, esetleg laptopot vagy tabot, amin filmet nézhetsz fülhallgatóval, stb.

És vigyél párnát meg takarót, és próbálj aludni sokat aludni is, azzal is megy az idő.

Meg biztosan lesznek kis szünetek, amikor megálltok benzinkútnál vagy valahol, olyankor mindig szállj le és sétálj, mozgasd meg magad kicsit még akkor is, ha esetleg WC-re épp nem kell menned. Bár ilyenkor javasolt, mert út közben egy ember miatt biztosan nincs megállás.

Kényelmetlen lesz, de kibírható.

2014. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
* próbálj sokat aludni. (bocsánat)
2014. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vegyél valami nyugtatót.

Vigyél fejpárnát

Útközben fogadd meg, hogy nem mész többet ilyen hosszú buszos útra. :)

2014. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azt ugye tudod hogy eleted legrosszabb döntését hoztad azzal hogy buszra szállsz. próbálj meg aludni, zene, film, könyv jó otlet. esetleg beszelgetni. Ha nyaralasrol van szó, a visszauttol félj, sokkal durvább lesz mint az odaut.
2014. máj. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsokat!:) Barcelona látványa remélem kárpótolni fogja a hosszú utazás gyötrelmeit.:)
2014. máj. 1. 13:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Barcelona már elég messze van ahhoz, hogy repülővel menjél, és valószínűleg nem is lett volna drágább, ha előbb kérdezel, utána vásárolsz mondjuk egy retúr repjegyet.


Elrettentésképp egy homár poszt a barcelonai buszos utakról:

[link]

2014. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De most miért kell szegényt elrettenteni vagy lehurrogni, komolyan? Ő nem akart repülővel menni, hanem a buszt választotta és kész, az ő dolga. Nem azt kérdezte, hogy melyiket kellett volna inkább választania, hanem a kapcsán kért segítséget, hogy hogyan vészelje át az utat. Lehet, hogy nem bírja a repülést, nem mindenkinek megy olyan könnyen, ezért akadnak bőven, akik inkább a hosszabb megoldást választják és nem repülnek.
2014. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolom, hogy a kérdésekre adott válaszokkal okosodik az ember. Én is kérdezek rendszeresen, és kapok olyan válaszokat, amiktől több/jobb leszek.

Amikor a kérdező befizetett arra az útra, amiről már most látja, hogy nem feltétlenül volt a legjobb döntése, akkor nem tudott róla, hogy vannak más lehetőségek is.

Szeretném, ha a T. kérdező, és mások is egyetértenének abban, a válaszadók többsége tisztán jó szándékkal mondja azt, amit mond, és ebbe az is beletartozik, hogy egy zsákutca esetén elmeséli azt, hogy legközelebb mit lehet jobban csinálni.

Hiszek benne, hogy ha az itt kérdezők többsége előbb olvasna, utána írna, jobb döntéseket hozna...

2014. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem már, ha nem itt akkor ismerőstől. A hosszú buszos kérdést pont egy görögországi út tervezése előtt kérdeztem meg egy buszsofőrként dolgozó ismerősömtől. Ő a párjával elég kedvezményesen tudott elutazni spanyolországba, és bizony élete legrosszabb döntése volt(elmondása szerint). Ő, aki naponta benn ül a buszban 8 órát, igaz megszakításokkal, azt mondta hogy nem embernek találják ki ezeket. És rá hallgatva mi sem utaztunk görögországba busszal, pedig én is elég jó áron tudtam volna menni, inkább elmentünk saját autóval 1000km-re Erdélybe, azt csináltal amit akartál, akkor amikor akartál. Vagy autó, vagy repülő, esetleg vonat, de buszra 5 órás út felett ha lehet NEM
2014. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!