Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögországba megyünk nyaralni...

Csomor Viktor kérdése:

Görögországba megyünk nyaralni Busszal. Tavaly sartin voltunk szép volt szép volt de az éjszakai élet nem nyerte el tetszésem. Szeretem a nagy kipakolásokat hosszú sétálóutcákat stb. melyik helyet ajánljátok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Paraliat. Miért, Sartin milyen volt? Mi még ott nem voltunk.
2014. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Busszal? Busszal akkor se mennék nyaralni ha ők fizetnének érte. Az nem nyaralás, hanem kiképzés.
2014. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
en sem mennek soha tobbet busszal nyaralni. 2x leszenvedtunk busszal gorogorszagig, de azota csak repulovel vagyunk hajlandoak nyaralni menni. borzaszto
2014. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 yakumo18 ***** válasza:

Nagy bazár kell, meg kirakodás, és persze nagy éjszakai élet akkor Paralia.


Egyébként Én nem értek egyet azzal hogy kibírhatatlan lenne a buszos út. Tavaly sem haltam bele, idén sem fogok.

Konkrétan nálunk a családban többen félnek,és kifejezetten nem is kedvelik a repülőt.


Ez nem minden esetben csak a pénzről szól.


De ez csak az én szubjektív véleményem.

2014. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!