Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldrol lehet utánvétellel...

Külföldrol lehet utánvétellel fizetni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, a postának és a csomagküldőknek van utánvét szolgáltatása külföldre is!
2014. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
en nekem igazan kisallatot szállítananak ugy hogy lehetseges elintézni.? hogy az eladóval. megbeszélt összeget a szállítójak adják oda o meg továbbítja neki. van erre valami megoldas?
2014. júl. 14. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen céggel szállíttat és hogy hajlandó e utánvéttel bajlódni az eladó. Ezt tőle kell megkérdezned.
2014. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nézd meg kivel akarsz üzletelni kisállatok terén, mert a legtöbb kamu. Azokkal ne is foglalkozz akik olcsón gyönyörű kisállatot ajánlanak,de előre kérik, hogy fizess X összeget..

Ha így van, akkor járj utána valódi a kisállat eladása.

Csak, hogy tudd:

Én tavaly akartam egy kiscicát. Egészen pontosan egy skót logófülű kiscicát. Hirdették, hogy van 2 kölyök eladó, fajtatiszta, törzskönyv stb. Angliában volt a hirdetés, és mivel a hirdetési címtől alig 60 km-re laktam, írtam, hogy engem érdekel a cica, megvenném.

Jött is válasz,és nagyon sok gyönyörű kép a cicáról, és egy megható történet arról, hogy a felesége volt a cica tenyésztő, de ő rákban meghalt nemrég, és ez a két kölyök maradt csak meg, mert ő mindenen túl adott már. Majd hozzátette, hogy ha elviszem mindkettőt, akkor elég ha a szállítási költséget fizetem ki. Erre visszaírtam, hogy rendben, elviszem mindkettőt, és nem kell a szállítással foglalkozni, majd kocsival elmegyek értük, végül is nem sok az a 60 km. Válasz a következő volt: Igaz, ő Angliában él, és a cím megfelelő, de a cicák Hollandiában vannak a rokonnál. Azért kerül X összegbe a szállítási költség mert Hollandiából kéne szállítani Angliába.

Itt már tudtam, hogy csalás az egész. De tovább feszegettem a húrt. Visszaírtam, hogy

Hollandia?? Az sem gond! Adja meg a címet ahol a cicák vannak, és a unokabátyám értük megy mert ő is Hollandiában van. (ez blöff volt)

Na azóta is ír a pasas, sőt a cicák hirdetése is rögtön eltűnt.


Engem nem vágtak át, de sok ember csúnyán megjárja. Szóval nézz utána nagyon.


Csak megjegyzem: Végül otthon Magyarországon vettem egy regisztrált cicatenyésztőtől brit rövid szőrű cicát, aminek minden papírja, oltása megvolt.

2014. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na ez jó ezt en is kipróbálom en is mondom hogy megyek kiskutya ert
2014. júl. 14. 18:41
 7/8 A kérdező kommentje:
kérdezo vagyok még. nekem mondtak hogy a szállítási sok 26.000 en meg mondtam sok egybe igy ugy beszéltük meg hogy 6000 állok csak en. mondtam neki hogy nem lesz jó vege ha nem kapok meg a kiskutyát de o irta jo ha nem veszem komolya n akkor keressek másik kölyköt nem erőszakoskodik várt o így is eleget. de nem tűnt el az eladó meg mindig var ram. 1 hete beszéljük ezt az egészet.
2014. júl. 14. 19:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat leirtam neki hogy mennek. Erte személyesen azt irta nekem mennie kell hollandiaba. Igy felejtos.az egész. Köszönöm szépen a segítséget.
2014. júl. 17. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!