Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az egész...

Mit csináljak, ha az egész családom nyaral, csak én nem?

Figyelt kérdés
Az apukám szerdán megy el nyaralni, anya most van a Balatonon a nagymamámnál, de engem nem engedtek, mindenféle hülye indokok miatt, a nővérem pedig egyrészt a haverjaival megy majd a Balatonra, másrészt a pasija meg a családja valahol külföldön fognak nyaralni és a nővéremet is elviszik. Minden barátnőm nyaral, én meg itthon unatkozom és depressziós vagyok, mert az egész nyár elmegy azzal, hogy unatkozom. Talán augusztusban megyünk Szlovákiába, de még ez se biztos. Voltam már nyaralni, de az zavar, hogy mindenkinek vannak olyan barátai a családban, akikkel együtt mehet, de én meg 16 éves vagyok és nem engednek el egyedül. Szerintetek mit csináljak? Mert szerintem ez olyan igazságtalanság:( nővéremnek mindig van lehetősége különleges utazásokra menni, csak mert a pasijának a szüleinek van rá pénze. Nővérem meg folyton leordít, hogy elégedjek meg azzal, ami van. Hát ha az ő helyében lennék, én se elégedetlenkednék. Mit csináljak? :( 16/L

2014. júl. 20. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát egyszer talán elvisznek magukkal próbáld meg őket megkérni vagy meggyőzni , legalább a te családod megy is valahova én már 3 éve nem voltam sehol a nyaram folyton csak az unalommal és a semmivel ment el... Minden ismerősöm nyaral itt a környéken csak én nem
2014. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, hát tudom, hogy örülnöm kéne, hogy kétszer nyaralok, egyszer júliusban, egyszer augusztusban, de a családom többi tagja külön programokat is szervez, én meg addig unatkozzak itthon. De ha a nővéremet elviszik külföldre, akkor én úgyis addig nyafogok, amíg el nem visznek valahova engem is, hiszen mi az már, hogy én mindig jó voltam, segítek itthon a házimunkában, nővérem meg addig bejárja a világot, és ha nagy ritkán itthon van, akkor gyártja a mosatlant, tönkreteszi a cuccaimat meg kirúgja az ablakomat. Most ez szerintetek igazságos?
2014. júl. 20. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:

A nővéred részéről nincs igazad. Nővéredet a barátja és az ő családja viszi nyaralni. Téged miért vinnének? Hozzád semmi közük. Én sem mentem soha a nővéremmel nyaralni amikor a barátjával nyaralt.

Inkább a szüleidet kéne megkérdezni, hogy ők miért nem visznek el.

Egyébként igaza van a nővérednek. Az irigységed miatt nem tudod értékelni azt, hogy milyen szerencsés vagy. Sokan nem kétszer de évek óta nem nyaralnak.

2014. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy vigyenek engem is, hanem hogy akkor helyette engem elvinnének valahova a szüleim, de azért meg a nővérem háborog, hogy velem kivételeznek. Egyébként nincs igaza a nővéremnek, hiszen ő minden napját a barátjával tölti és idén nyáron már rengeteg helyre mehetett, nincs ideje unatkozni. De ha az én helyemben lenne, akkor ő is nyavalyogna.
2014. júl. 20. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
De nincs a helyedben. A nővéred a barátjával van. Majd neked is lesz barátod akivel eltöltheted az egész nyaradat. A nővéred nem tehet róla, ha te neked nincsenek barátaid vagy nincs barátod akivel együtt lóghatnál.
2014. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nincsenek olyan barátaim, akik nem nyaralnak egész nyáron, most az egyik Németországban van, másik kettő Balatonon, rokonoknál, tengerparton stb. De nővérem persze hogy ilyen mázlista, neki minden a segge alá van téve, semmit se kell itthon csinálnia, és mivel mindig van hova mennie, ezért mindig kap pénzt, én meg persze sose. Szüleim nem is mernek neki ellentmondani, mert földhöz vágja a telefonokat, kitöri az ablakomat, tönkreteszi a ruháimat, mindezt büntetlenül és még nyaralgasson is, persze.
2014. júl. 20. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!