Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hosszútávú utazásra külföldre...

Hosszútávú utazásra külföldre milyen bőröndöt ajánlotok?

Figyelt kérdés

[link]


ez jó lenne? csak olyan olcsónak tűnik? és nem akarok, hogy szétrepedjen a repülőúton?



2014. aug. 7. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Láttál te már szétrepedt bőröndöt???

Tudom olcsó bőröndök közt is van különbség, de az én sima noname aldis bőröndöm legalább 50 szektoron ment keresztül, és még csak meg se kottyant neki.

NE parázd túl a dolgot.

2014. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én láttam már szétrepedt bőröndöt, az enyém olcsó volt, a második repülőúton szétrepedt... A páromé méregdrága Samsonite, az is széttört, igaz, ő havonta 2x repül már 3 éve. Ezek után az új bőröndöm inkább szövet lett, az nem törik szét...Igazából teljesen lutri, hogy szétreped-e vagy sem...
2014. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

> Dunlop masszív kivitelű kemény bőrönd 145l-es (31")


Ez tul nagy, tul fogod pakolni. 25-26" az idealis. Nekem meg a 69cm-es Samsonite Firelite-ot is sikerult egyszer tulpakolni, altalaban fel kiloval vagyok sulyhatar alatt. Raadasul a Firelite csak 2.6kg...

2014. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a gépet szeretnéd felrobbantani a benne lévő bombával, akkor nem éri meg drágát venni, mert úgyis tönkremegy.


Viccen kívül, nem érdemes nagyon drágát vagy nagyon olcsót venni, mindegyik tönkremegy idővel a reptéri dobálás miatt... az olcsókban nagyon büdös a ragasztó (és soha nem megy ki a szag), ha mondjuk ruhát teszel bele, akkor az nem lesz túl kellemes.


Rendszeresen utazom, de nem sok cuccal, ezért van egy elég drága kis bőröndöm, de azt csak kézipoggyásznak viszem a repülőre, így örök élet. Feladandóra nem érdemes Samsonite-nál drágábbat venni.

2014. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!