Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az orosz vagy a délolasz...

Az orosz vagy a délolasz vezetési stílus durvább, veszélyesebb? Netán a Bukaresti?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Indiai
2014. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
96%

Így van, az indiai.

Az olaszok egyébként jól vezetnek, csak magasról sz@rnak a kreszre, meg a gyorshajtásra, általában ezért tekinthetők "veszélyes fajnak" az utakon.

2014. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Tegnap jártam Olaszországban. Valóban magasról tesznek a Kreszre, barom módra előznek (ha kell jobbról) és nem veszik figyelembe, ha indexelsz és kanyarodsz. Ha nem találnak parokóhelyet, simán beállnak a kocsid elé. Megállni és várakozni tilos táblánál sikerült parkolnom, egy helyi azt mondta, hogy ne érdekeljen, örüljek, hogy parolhatok valahol.
2014. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a görögök vezetnetnek a leghülyébben... legalábbis saját tapasztalat szerint. Állítólag a törökök sem maradnak alul, de ott még nem jártam.


A románok általában betartják a szabályokat, mert nagyok a büntetések, és mindenütt hemzsegnek a rendőrök.

2014. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor az oroszoknál inkább az a baj, hogy balhéznak?
2014. aug. 27. 08:05
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, meg az oroszoknál még azért, mert van a sok fedélzeti kamera, és lefilmezik a sok b#rmot. Szerintem ha a világ bármely pontján ilyen szinten bekameráznánk az autókat, hasonló eredmeényre jutnánk.
2014. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az orosz ezért van annyi bekamerázott autó. Az oroszok erőszakosak ls nem csak a vezetésben.
2014. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem az oroszok. Lattam mar oket vezetni sot ha rakeresel eleg sok ilyen orult orosz vezetos video van.amiben tenyleg ugy vezetnek mint az orultek.nem erdekli oket hogy te savot akarsz valtani vagy leterni lazan elmegy melletted.gyorsabban mennek a kelletenel es az sem erdekli oket ha forgalommal szembe kerul ki egy kissebb dugot.
2017. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még senki sem említette az arabokat. Na, náluk nem számít hogy melyik sáv, irányjelezni luxus
2022. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!