Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb autó ahhoz hogy körbe lehessen utazni Európát, egy jó pár hónap alatt?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondoltam mint pl. VW tranporter T3,T4.

,lakókocsik, ilyesmik.?! Ùgy gondoltam hogy ha nem lakókocsi akkor átalakítanám.

Normális válaszokat ha lehet :)



2014. szept. 4. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A lakókocsikat imádom, de leginkább kempinges állandó nyaralásokra való. Ha vándorolni akarsz vele nem túl célszerű mert lassú a vontatása és nem is olyan egyszerű, drága az útdíj stb.

A lakóautók tökéletesek a célra, ellenben egyáltalán nem olcsók, bérelni sem.

Célszerűbbnek tartok egy tágas csomagterű kombit venni amiben elfér egy modern, normális belmagasságú sátor és a hozzávaló cuccok az igényeidnek megfelelően. Az autót pedig tudnád használni a normál hétköznapokon is...

2014. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vw touareg a legjobb erre
2014. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes lakókocsiban gondolkozni, bármelyik megbízható autó megteszi. Lényegesen kényelmesebb apartmanokban, hostelekben lakni, mint lakóautóban, és még csak nem is drágább, ha beleveszed az autó árát és fenntartási költségeit is.
2014. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, még-még....:)
2014. szept. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!