Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok a helyemben?

Ti mit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom minél rövidebben leírni a story-t: édesapám el szeretne vinni engem illetve a féltestvéremet egy hétvégi kiruccanásra mivel az anyjával kiköltözik Németországba a féltestvérem. Viszont én már jóval előbb megígértem több embernek, hogy azon a hétvégén elmegyek velük egy buliba. Őszintén megvallva nem sok közös témánk van apámmal, meg igazából úgy a családommal se, legutóbb amikor elmentünk a teljes családdal (az én családommal, nem a féltesós családdal) akkor is anya meg apa elvoltak együtt, nővérem elhozta a pasiját, ők is elvoltak, én meg kb. a medencézésen és a kondin kívül végig ismerőseimmel dumáltam.


Most is nagyjából ez lenne.

Meg azért lássuk be, szerintem más se családi vakációra vágyott 18 évesen, főleg nem a 7 éves féltestvérével. Semmi bajom nincs vele, 1-2 órát még el is játszom vele, de 3 napot...


Szóval ti mit választanátok? Elutaznátok vagy inkább a barátaitokkal lennétek? Persze azért az idősebb válaszolók gondoljanak bele, hogy 18 évesen mit választottak volna, nem most :)



2014. szept. 7. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

A barátokkal máskor is tudsz találkozni, én inkább választanám a hétvégi közös kiruccanást, és felhasználhatod arra, hogy a kapcsolatod javítsd a családdal.


Közös programokat kell csinálni, társasjátékot is vihetsz.

2014. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah hát eljöttem, szarrá unom magam, what a surprise 👌
2014. szept. 12. 19:47
 3/5 vorarlberna válasza:
100%
Ne kérdezd az öregeket, mert visszasírják a családi nyaralós időket, aztán ez a vége. Van aki nem. 3 nap túléled, előtted az élet :)
2014. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül nem volt olyan rossz, csak hát 10 év után keresni kell valami közöset... :)
2014. szept. 25. 23:16
 5/5 vorarlberna válasza:
100%
Erről van szó, az életben keresd csak a szépet és jót, ha azt látod akkor boldog leszel! :)
2014. szept. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!