Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Béccsel kapcsolatosan csak én...

Béccsel kapcsolatosan csak én vagyok ezen a véleményen?

Figyelt kérdés

Voltam egy hete Bécsben, családdal meg rokonokkal mentünk.

Megnéztük az itt található nevezetességeket, amik szépek s korhű állapotban tündököltek, de maga a város egyáltalán nem fogott meg.

Az aluljárók koszosak, rideg a környék...

Nevezetességeket leszámítva komolyabbra számítottam.



2014. okt. 21. 14:02
 1/8 The answer ***** válasza:
65%

"Az aluljárók koszosak, rideg a környék... "

Biztosan az osztrák fővárosra gondolsz te is? valami külvárosban, ahol afrikai bevándorlók, románok, magyarok (?!) és cigányok laknak TALÁN koszos az aluljáró, de a belvárosban kizárt. És hogy BÉCS rideg lenne?

Nekem az egyik kedvenc városom a világon sok egyéb mellett, de mindenképpen a dobogón.

2014. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ahogy említettem a nevezetességek s régi korhű, immár lakóépületek szépek. Lakosság zöme kínai, négerek is szép számmal vannak. Majdhogynem az idősek alkotják a régi nemzetet.

Ha teheted menj el most még az ünnepek előtt.

Minden téren egy nagyon fejlett régióra számítottam. Az épületek szépek, de mást nem nagyon lehet elmondani...

2014. okt. 21. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy nagyon fejlett régió. De lehet, hogy nem ugyanazt értjük fejlettség alatt. Elképzelhető, hogy neked minden más fővárosról is hasonló benyomásaid lesznek.
2014. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Voltam jó párszor Bécsben, de szemetet még nem nagyon láttam aluljáróban... Ráadásul idén a második volt a legélhetőbb városok listáján, nyilván, nem véletlenül.

Személy szerint nem élnék ott, de laknak ott ismerőseim, húszas korosztály, dolgoznak, tanulnak, szeretnek bulizni, ők imádják a kinti életet, nem terveznek a közeljövőben költözni.

2014. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 The answer ***** válasza:
T kérdező! Feltettél egy egyszerű kérdést, melyre én adtam egy szubjektív választ, akkor nem értem a lepontozás miértjét. Egy pozitív értékelés és "köszönöm, hogy időt szakítottál kérdésemre" jár ezért jobb helyeken, mint mondjuk Ausztria. De mit vár az ember egy ilyen hulladék országban...
2014. okt. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nyomtam senkire semmit. Lathatod a tobbi felhasznalonal sem tettem. Valaki szorakozik...
2014. okt. 22. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:

En Becsben elek, de te nem tudom hol jarhattal ha azt irod hogy a Becsiek "zome kinai". Most vagy kitalaltad, vagy a "zome" szo jelentesevel nem vagy tisztaban. Azt jelenti hogy a tobbsege.


Itt is elnek bevandorlok, mint mashol is Ny.Eu-ban, de messze nem kinaibol van a legtobb, hanem (volt) jugobol, torokbol, de meg arabbol is sokkal tobb van mint kinaibol.

[link]

2014. okt. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erndberg-nél tettem le az autót és onnan metróval mentem tovább, mondván turistaként célszerűbb.
2014. okt. 23. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!