Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi költőpénzt érdemes...

Klopusz kérdése:

Mennyi költőpénzt érdemes vinni Lengyelországba?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban háromnapos kirándulásra megy a lányom Lengyelországba.

Félpanziós ellátást kapnak, az út, a szállás és a belépők költségei benne vannak a részvételi díjban.


Mekkora összeget vigyen magával költőpénzként?



2015. febr. 23. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen helyes válaszvan erre:

Ammennyit elkölt, mert ha többet visz, xardolog visszaváltogatni, ha pedig el fogy a pénze, akkor max. bankkártyával tud vásárolni (ha van neki.)


Te tudod, hogy mennyi az amennyit szívesen költ egy kirándulás alatt és még a te keretedbe is belefér.(Nem.. Lengyelország nem drágább Magyarországnál...)

2015. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az árak nagyjából azonosak az itthoniakkal. Én adnék neki durván 250-300 zlotyt 3 napra.
2015. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét válaszolónak!
2015. febr. 24. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint kicsivel olcsóbb is mint Magyarország. Én kétszer is voltam kint 3 napot, ekkor viszont minden a részvételi díjban volt: utazás, szállás és napi 3x étkezés. Tehát nekem valójában tényleg csak költőpénzt kellett vinni, 100 Zloty-t vittem ki, rengeteg sört vettem és uzsonnára, tízóraira is tudtam venni mindig valamit, meg persze ajándék-, emléktárgyakat vásárolni. A 300-at sokallom, bár ha ebédre mondjuk költeni kell, akkor egy 200-at vigyen ki. :-)
2015. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó: sztem 20,000 Ft nem sok 3 napra.. persze attól is függ, hogy hány éves lány... én kint éltem 2 évig és ennek alapján a 250 zl-t reálisnak tartom. :)
2015. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az új hozzászólásokat.


Sörre nem fog sok pénz fogyni - remélem - mivel a lányom nyolcadikos :)

2015. febr. 24. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ igazából, de egy 8.-kos kislánynak szerintem elég lesz 150 Zloty :)
2015. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2015. febr. 25. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!