Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen érdekes helyek vannak...

Saci01 kérdése:

Milyen érdekes helyek vannak Szilvásváradon?

Figyelt kérdés

Hali!Csoportokban egy prezentációt kell készítenünk péntekre.Sajnos úgy osztottak be,hogy csak én vagyok képes egy normális projectet csinálni!Még életemben nem voltam Szilvásváradon.Segítséget szeretnék kérni.Ilyenekre gondoltam:

-érdekes helyek

-esetleg árak(nem annyira fontos de ha tudtok megköszönném)

-7.osztálynak mit ajánlotok?



2015. febr. 23. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=W76cfO_B1xY

Mennyi időre mentek? Mi két és fél nap alatt végigjártuk a nagyját. Az árak meglehetősen olcsók, 6 kör a bobbal 2500, egy kör 500, egy óra minigolf 750 fejenként (bár mi két órát voltunk végül mégis egy órát számoltak fel valamiért). A pisztrángot állítólag mindenképp érdemes kipróbálni, én ettem, de ugyanolyan íze volt, mint a hekknek, viszont sokkal több szálka volt benne. Ja, és a bringabolttal szemben lévő éttermet nem ajánlom, a piszoár el volt dugulva, az abrosz koszos volt, a vizet az egyik pincér elfelejtette, a másik 15 perc múlva hozta.

2015. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!