Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek Angliába vagy...

Szerintetek Angliába vagy Ausztráliába érdemesebb kimenni diákmunkára?

Figyelt kérdés

Angolul sokkal jobban tudok,mint németul. Ez egy pozitívum Anglia részére,de viszont sokkal messzebb is van. Az angol font erosebb,mint az euro. Ha átváltom a fontot forintra,jobban nyerek rajta,mintha az eurot.

Mindkét országba van ismerosom,aki tud nekem segíteni ebben,de nem tudom eldonteni melyik ország legyen. Melyik lenne elonyesebb. Hogyha valakinek van már tapasztalata ezen a téren akkor szívesen várom a véleményeket.:)


2015. márc. 3. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Addig ne menj sehova, amég nem tudod megkülönböztetni Ausztriát Ausztráliától.
2015. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legjobb lett volna ha csendbe maradsz,mert láthatod h véletlenul írtam Ausztráliát. Hogy egyes embereknek ez miért jo.
2015. márc. 3. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra is okosan rájöttél, hogy a font többet ér, mint az euro, de amég nem tudod, hogy melyik helyen mekkora a béred addig,hogyan is állapítod meg, hogy jobb, ha a fontot váltod át?
2015. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz hogy pontosan még nem tudom mekkora a bérem,mivel még azt sem tudom melyik országba menjek. De viszont lehet tobbet nyernék ha fontot váltok át forintra még akkoris ha kevesebbet keresnék. De azért valjuk be mindkét országba tobb pénzt osszetudsz keresni,mint esetleg itt,vagy máshol.
2015. márc. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!