Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék ki szinte...

Benen kérdése:

Hogyan juthatnék ki szinte ingyen valami nagyvársoba az Egyesült Arab Emirátusokba, mint pl Dubai-ba vagy Abu Dhabi-ba?

Figyelt kérdés
Valami hasonlóra gondoltam: Pályázat / vagy van Európában olyan hogy fizetnek mindent (repülőjegy + utazások, napi 3 kaja, szállás, valamennyi költőpénz) és valamilyen közösségi önkéntes munkát kell csinálni napi 6 órában, nem tudom, hogy van-e valami hasnonló ide is / vagy esetleg nyereményjáték

2015. ápr. 7. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Vízum nélkül, gyalog, kaja van mindenhol, csak keresni kell, alszol a csillagos ég alatt. Tök ingyen van.
2015. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces, de valami értelmes válaszra várok. :)

Tudom, hogy ez ritka és nem egyszerű találni, bejutni egy ilyen program, avagy pályázat keretei közé, de abban reménykedem, hogy valaki ismer valami ilyesmit.

2015. ápr. 7. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen kérdésre nincs értelmes válasz. Ingyen nincs semmi.

Wizzair vagy flydubai ált a legolcsóbb. Dubaiba nem kell vízum.

2015. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A workaway-en talán találhatsz valamit oda.

Vagy, ha nő vagy biztos találsz olyat, aki megvesz. Más ingyenes lehetőség...

2015. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szabina555 ***** válasza:
57%
nemtudom mennyi idős vagy, de önként munka rengeteg van európán belül. Erasmus+ pályázatokat böngészd, akár naponta, hohgyha van vmi új hirdetés, ne maradj le róla.
2015. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!