Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha bárhová utazhatnátok mi...

Ha bárhová utazhatnátok mi lenne az, és szerintetek mi a luxus nyaralás?

Figyelt kérdés
A luxus nyaralás inkább attól függ, hogy melyik országba utazik az illető. Vagy inkább attól függ, hogy mennyi pénzt költ el. Értsd ezalatt a hotelt, éttermeket, programokat, stb.

2015. ápr. 16. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak országok ahova csak gazdag emberek járnak, ezekben csak magasabb költségvetésből lehet elleni, ez egyrészt az ország drágaságából adódik pl Maldív, egyrészt az ország törvényeiből pl Bhután, de igazából luxus ország nincs.

A luxus inkább attól függ hogy milyen szállodában szállsz meg, hol, mit kajálsz, privát repülővel utazol országon belül mint pl Guatemala-El Mirador stb.

2015. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha bárhova utazhatnék akkor (és most is) csak harmadik világbeli országokba mennék/megyek.
2015. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobban Kelet-, Délkelet-Ázsia érdekelne, remélhetőleg egyszer el is jutok :)

Luxusra nincs szükségem, bár meg sem engedhetném magamnak. Szerintem a luxus egyébként abszolút országfüggetlen, inkább az igényektől, hoteltől, stb. függ.

2015. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most megyek a Maldívra. Egyáltalán nem drága maga az ország, mint ahogy ez a legtöbb esetben máshol is így van. Az utazás a drága. Szóval önmagában én sem gondolom, hogy létezik luxus ország. Az a mérvadó, hol mikor mire és mennyit költesz.


Szemléletes példa. Maldívra 8 éjszaka all inc ellátás mindennel együtt 600.000 forint per fő. Namost ugyanezen a szigeten, van olyan szállás is, ami plusz 4 millió forint még ezen felül. Ugyanaz a szálloda, ugyanabban a vízben fürdik, ugyanabban az étteremben eszik, és ugyanaz a pincér szolgálja ki, mint engem. De az ő ágya 4 millióval többe kerül. Na ez a luxus. Ha igazából mindegy mi mennyibe kerül. Nem érdekel, hogy ugyanazt megvehetnéd olcsóbban is, mert nem számít. Ez luxus.

2015. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Is, nagyon távoli országokba már eljutni is igen drága. De nagyobbrészt hogy mennyit költ. Én Japánba mennék.
2015. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem mondanám hogy olyan igen drága pl BP-Kuala Lumpur 120E return, azért az nem olyan drága.
2015. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: ötfős a család... a Balatonig oda-vissza 10 000Ft a benzin...
2015. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!