Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki kiszámolná nekem hogy...

Valaki kiszámolná nekem hogy mennyibe kerülne ez a kis kiruccanás?

Figyelt kérdés
Szóval apummal tervezgetjük hogy jövőhét pénteken lenézünk Kecskemétre,megnézni a várost meg nekem amúgy is van ott egy pár ismerősöm,akivel szoktam néha beszélni facebookon.Szóval igen lesz egy kis "kiruccanás" majd a hétvégén de mi még nem voltunk ott,így Salgótarjánból indulunk és ha ketten megyünk akkor mennyi az út oda vissza busszal?Nekem van egy diákigazolványom is,ha így olcsóbb lenne.Én olyan 20 ezer forintra gondoltam szerintetek elég lesz?Van egy kis zsebpénzem.

2015. ápr. 26. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Magadnak is ki tudod számolni: [link]

A MÁV menetrend kiszámolja az útiköltséget, a buszjegyek árát pedig a megtett távolság alapján tudod itt megnézni: [link]

Az apukád teljes árú jegyet kell vegyen, neked jó lesz diákjegy is, az 50% kedvezményt jelent.

2015. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vicces már amit egyesek ezen az oldalon csinálnak!Az utazás topic-ot lassan át lehetne nevezni utazás szervező,vagy utazási iroda részleggé!

Mert itt mindenki csak bebüfögi,hogy hova akar menni és kivel,mennyi pénze van rá ,és mennyi időre,és mi számoljuk ki,meg szervezzük meg,mondjuk meg stb stb....el ne menjünk helyettetek?!?!?!?!

2015. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!