Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lovastáborba mennék, de nincs...

Lovastáborba mennék, de nincs rá pénzünk. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta szeretnék elmenni a Balatonhoz,de eddig még nem jutottam el(pedig már 14 éves vagyok).

Most találtam egy tényleg fantasztikus lovastábort,amiről csak álmodozni tudok mert a mi anyagi helyzetünknek tényleg nagyon drága.De ez a tábor most jól is jönne mert jövőre már gimnazista leszek,és adnának angol órákat is.14 évesen tudnék erre valahogyan pénzt gyűjteni?( A Funside Balaton táborról beszélek ha valaki ismeri)



2015. máj. 13. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, megnéztem az árakat. Még egy viszonylag jól kereső felnőtt embernek is nagy kihívás lenne összeszedni nyárra 100.000 forintot. De 14 évesen, főleg ha rossz helyzetben vagytok... igazából lehetetlen. Dolgozni még nem tudsz sehol, úgyhogy ha csak nincs egy gazdag rokonod, aki erre a célra ajándékoz neked pénzt, én a helyedben nem reménykednék. Valami olcsóbb program nincs, ami megfelelne neked?
2015. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gazdag rokon igazából lenne pár .....csak éppen nem adnának.És igen tudom,tényleg sok.Hát igazából a lovak,lovaglás az életem és ezért ez eléggé leszűkíti az érdeklődésem.
2015. máj. 13. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanabban a cipőben járok én is... Pedig már 55 éves vagyok és jól keresek. Szeretnék egy Ferrarit, de nincs rá elég pénzem.
2015. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Azt tudom javasolni, hogy vonatozzatok el a Balatonhoz 1 napra, ingyenes strandra... lovaglásra pedig biztosan van lehetőség a közeletekben, ami nem ilyen drága táboros cucc. Hol laksz?
2015. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pacik :) Nos, vannak állatmenhelyek ahol tartanak lovakat is, én ismerek valakit aki mondjuk nem 14 éves, hanem még egyszer ennyi és pusztán az állatok iránti szeretete sodorta a menhelyre . Fizetséget nem kér viszi a lovaknak a répát, meg amit szeretnek . Megjegyzem nem a fővárosban van ez a menhely . Ha van lehetőséged, keress fel egy állatmenhelyt, elképzelhető hogy szerencsével jársz és hódolhatsz a lovaknak .
2015. máj. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nógrád megyében élek.Köszönöm az ötletet.
2015. máj. 14. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!