Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová mentek nyaralni az idén,...

Hová mentek nyaralni az idén, kivel és mennyi időre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 19:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%

Amennyibe kerul az a nagy pocsolya (Balaton..) annyiert mar tengerparton is lehetsz. Csak utana kell nezni...


Horvatorszag az kifejezeten egy draga hely.


Mi Gorogorszagba megyunk ket hetre (most jun 1-tol is voltunk mar kint,multheten jottunk haza 3an) szeptemberbe masik Gorog helyre megyunk szinten 3an. Ennyiert meg egy hetre se telt volna horvathoz,ottani arakrol nem beszelve. Horvatba mar csak akkor megyunk ha Plitvicei tavakat meglessuk...


Egyik valaszolonak irom ha igazan szepet akartok lattni akkor ne Bulgaria legyen a cel :) Nekunk Gorog a favorit eddig.Arak jok,emberek kedvessek... Mas mint a tobbi orszag.

2015. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Köszi a tippet! :)

Egyébként nálam személy szerint Bulgária áll az utolsó helyen egyelőre a három közül. Görögország felé húz a szívem, mert ott már sokszor voltunk, és tudom, hogy nem csalódnánk, viszont Törökországban még nem voltunk, és kíváncsiak vagyunk rá egy kicsit.


off: Barcelona nekem is nagyon tetszett, egyik kedvenc helyem, ahol eddig voltam már. :) Ha már Spanyolban vagytok, akkor szerintem a Port Aventurát se hagyjátok ki!

2015. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Bulgária tuti hely. A mindig disztingvgált sógornőm végig hányta az utat az úzó miatt :) Figyeljetek :D
2015. jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

#22 Barcelóna nekem is tuti hely. Rengeteg buli mellett bőven van ott kultúra is :)

Kedvenc európai városom.

2015. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ha szavazás, akkor Spanyolország!!!!
2015. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, de nem tudom eldönteni. A legvalószínűbb a sehova, vagy Thaiföldre, egyedül, 2 hétre. Elkéne döntenem, hogy hajlandó vagyok-e párszázezret rááldozni.

30/F

2015. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Malajzia-Kambodzsa 16 napra a férjemmel.
2015. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Mallorcára megyünk a férjemmel 1 hétre.

Mert megérdemeljük...

2015. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem senkinek senki előtt nem kell magyarázkodnia, hogy miért és mennyiért megy nyaralni. Ez mindenkinek a magánügye.

A kérdés az volt, hová, kivel és mennyi időre. Nem pedig az, hogy mennyiért, és milyen jogon...

2015. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
5%
# 29 Téged ki kérdezett? Senki nem kíváncsi az okoskodásodra.
2015. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!