Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Rómába 5 napra mennyi költőpén...

Rómába 5 napra mennyi költőpénzt érdemes vinni 2 főnek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 14:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
515,50 EURO-t.
2015. júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete jöttem Rómából Colosseum Forum Romanum Palatino kombinált jegyet érdemes megvenni neten, mi diákként 11,5 euróért vettünk,Trevi kutat felújítják,nem érdemes megnézni,nekünk nagy csalódás volt.Metrón borzalmasan sokan vannak 1,5 euró egy vonaljegy 100 percig érvényes,mi Vatikánba metróval mentünk pl.Ott a Szent Péter bazilika kupolájának megmászása elég kemény de megéri 5-7 euró attól függően hogy lépcső vagy lift+lépcső kombót választotok.Éttermekben olyan 6 eurótól kezdődnek a pizzák,tésztafélék.Élelmiszerboltok közül a Tuodí-t ajánlom egész jó áraik vannak.Kaján mi is spóroltunk nagyon max 10 euró ment el rá egy nap.Belépők a neccesek,én kb 40.000 forintnak megfelelő összeget költöttem 1 hét alatt szuvenírre,belépőkre,ételre,italra,persze diákkedvezmény sokat segített.Jó utat nektek,Róma gyönyörű.
2015. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!