Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi folyik a Debreceni és...

Mi folyik a Debreceni és Szolnoki vasútállomáson a bevándorlökkal?

Figyelt kérdés

Utazni szeretnék és érdekelne,hogy kb mennyien tartózkodnak itt és naponta többször jönnek vagy csak párszor? Biztonságos így utazni?... tartok attól hogy erőszakkal kirabolnak... ellenörzi a rendőrség a dolgokat?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 24. 23:06
 1/10 anonim válasza:
100%
Semmi nem folyik! Vannak menekültek, mindig. Debrecenben mindig van rendőrség az állomáson, vonaton is láttam. Többszöris utaztam mostanában, semmi attrocitás nem volt.A gyerekem egyetemista, szinte minden nap utazik Debrecenbe, soha semmi probléma nem volt.
2015. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Naponta testközelből látom őket egy pályaudvaron. A félelmeid alaptalanok, ha kicsit gondolkodnál, rájönnél. Nekik Magyarország egy átutazóhely, ahol mindent megtesznek, hogy megfeleljenek az elvárásoknak és minél előbb eljussanak az áhított nyugatra. Tehát sokkal inkább kell tartanod saját honfitársaidtól, akik itthon érzik magukat és ettől gátlástalanok. Sajnálom, hogy ennyire sikerült elültetni a félelmet a politikai kampánnyal.
2015. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már csak nevetni tudok az ilyen pánikolós kérdéseken. Külön vagonban utaznak. És én Szolnokon naponta járok az állomáson nem sokat látni belőlük. Amúgy is rendőrség már rég óta az állomáson ott van a MÁV-os biztonsági őrökkel. Nem nagyobb a veszély mint eddig volt...
2015. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat! :) Nem sokat utazok, így hasznos és igen megnyugtatók voltak számomra. Köszönöm mindenkinek! :)
2015. júl. 25. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindig elszomorít, hogy a magyar kormány aljassága mennyire ragadós, és hogy mennyire megragad emberek fejében a másik ember lenézése, megvetése.


nincs mitől tartanod tisztelt kérdező. De ha elfogadsz még egy tanácsot, a jövőben kevesebb mtva csatornát látogatsz, és jobb emberré válsz.

2015. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szolnoki vagyok, de itt még csak egyszer láttam bevándorlókat. A legtöbbjük még talán a Nyugatinál szállhat fel, és Debrecenbe tartanak. Jóformán minden reggeli vonaton van egy-egy nagyobb csoport. Teljesen ártalmatlanok, nyilván nem akarnak külön balhét, van nekik elég bajuk így is. A nagyobb probléma az, hogy a hiedelmekkel ellentétben NINCS külön kocsi fönntartva nekik ezen a vonalon, így iskolaidőben kezdődhet majd a nyomorgás. Állítólag nagyobb veszélyt még az jelenthet, hogy mindenféle kórt terjesztenek, de igazából még konkrét esetet nem hallottam ezzel kapcsolatban.
2015. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
28%
Attól hogy veletek nem történt baj, mással történt már, vigyázz kérdező!
2015. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Többször jártam már Debrecenben - most is... épp ma értünk haza, 1 hétig tartózkodtunk ott. Bizton állíthatom, hogy semmi, de semmi különbséget nem észleltem az évekkel ezelőtti és a mostani állapot között. SŐT! Régebben még több furcsa alak kószált a pályaudvaron, egyáltalán nem éreztem biztonságban magam, de kb. 2-3 éve, amióta folyamatos rendőri jelenlét van ( a pu-on), sokat javult a közbiztonság :-)
2015. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon sok megosztott tapasztalatot! :) számomra nem diszkrimináció, hogy különbséget teszek ,,honfitárs" és menekült között.. pusztán a biztonságom féltem hisz egyedül utaznék és ennyi.. Akkor valahogy kibírom a tömegnyomort a vagonban, az legyen a legkisebb bajom, hogy állni kelljen 4 órán át. :) Csak ne legyen semmi baj, és este fele is hazaérkezzek épségben. :)
2015. júl. 26. 11:55
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok:

Ha nem akarsz állni 4 órán át és félsz a bevándorlóktól, akkor utazz InterCityn, ami helyjegyes - kulturáltabb a környezet is...

Amúgy egyhetes ott tartózkodásunk alatt egyszer láttunk csak este 11-kor egy 4 fős csapatot "vonulni", de mint egyik válaszoló is írta - ők bizony a "honfitársaink" közé tartoztak, s tőlük joggal lehetett félni.

2015. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!