Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan orszagot (azon...

Tudtok olyan orszagot (azon belul varost) ahol a nyar olyan, mint itt az ösz?

Figyelt kérdés
Augusztusban van a szulinapom de egyszeruen ki nem allom a nyarat. Megfulladok, ragad minden, ingerult vagyok es faj a fejem egesz nap. Ha kimegyunk uszni akkor kicsit elviselem de ugyan ugy nyugos vagyok es fejfajos. Mindig is ez van, evrol evre. Volt, hogy egyszer sirva fakadtam baratom elott emiatt. Tudom, hogy hulyeseg de nem birom elviselni. Ausztriaban elek. Perfektul beszelek magyarul, nemetul es angolul. Szivem szerint elkoltoznek innen. Valami otlet???

2015. júl. 25. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Anglia. Itt a kánikula nyáron maximum 32fok de az 2-3 napig tart. Egy átlag angol nyári nap az felhős idő, nem feltétlen esik az eső és olyan 20-25 fok van. Szóval ilyen hosszú nadrág pólós időjárás van kb mindig. Az esőt meg meg lehet szokni.
2015. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!