Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne, hogy egy...

Lehetséges lenne, hogy egy utazás irodával, vegyes-foglalással ennyivel olcsóbb legyen?

Figyelt kérdés

Sosem utaztam még repülővel, és sokkoltak az árak. Japánba utaznék jövőre, egy hétre körülbelül, tehát szállás is kell. Rábukkantam az expedia. com-ra, és megdöbbentő, mennyivel kevesebbet kérnek. (Ahogy én kiszámoltam, külön a szállás, a repjegy retur és az ellátás 500-600.000 Ft lenne, és akár 700-1000 dollárért találni ott szállodában szállást, ami repjegyet tartalmazza. Nem tudom, megbízhatóak-e, tehát a fő kérdésem ez lenne.)

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. okt. 13. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

>> 700-1000 dollárért találni ott szállodában szállást, ami repjegyet tartalmazza


Valami félreértés lesz. Egy ottani szállás egy hétre 1000 dollár körül van. Nem tartalmazhatja a repjegyet, ami szintén 1000 dollár körül mozog...

2015. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az expedia a világ legnagyobb online foglalással foglalkozó site-ja a megbízhatósággal nincs gond. De azért nézzd meg kétszer hogy mit veszel, például nem naponta kerül 700 dollárba a szálloda meg ilyenek :)
2015. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Japánba az átlag repjegy valahol 120-160E forint között mozog. A szállás az drága, de vannak úgynevezett kapszula hotelek amik sokkal olcsóbbak mint a szállodák. Az egy hétre 700 USD (napi 100) szállás ár reális lehet.
2015. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az OTA-kat csak ajánlani tudom.

Nézz szét rajtuk bátran, foglalj rajtuk ügyesen.

Hatalmas árkülönbségeket fogsz találni, nem mindegy hol foglalsz, mikor foglalsz, mivel foglalsz, milyen nyelvű oldalon foglalsz, és hogyan keresel.

De megéri, hogy rászánd az időt, mert valóban sokat spórolhatsz ezzel.

Az expedia pedig egy nagyon korrekt cég.

2015. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A konkrét találatom ez volna : [link]

A válaszokat nagyon szépen köszönöm! Az említett weboldalt pedig megnézem magamnak, az ajánlást külön köszönöm szépen! :)

2015. okt. 14. 14:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtetem hozzà tenni egy elég fontos infót : jövő nyárra vonatkozik a keresésem, nem a következő napokra!
2015. okt. 14. 14:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Az első link jövő augusztusra vonatkozik, néztem egyet február közepére és egyet idén novemberre, az árkülönbség 100 dollár +\- 20 dollár.
2015. okt. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!