Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kézi poggyászban lehet vinni...

Kézi poggyászban lehet vinni minta krémet?

Figyelt kérdés
hétvégén utazok először repülővel(Wizzair), csak pár napra megyek külföldre tehát csak egy hátizsákom lesz, amit ingyenesen vihetek. Van pár ilyen minta krémem(plikkes) , és samponomom azokat fel lehet vinni? azt is tasakba kell tenni?

2015. okt. 20. 22:34
 1/6 anonim válasza:
0%
Legfeljebb 100 ml űrtartalmú tartályt vihetsz fel, de tasakba kell tenned. A biztonsági ellenőrzésnél be kell mutatni. Egy zacskóba 1 dolgot rakhatsz, de több zacskót vihetsz.:)
2015. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen így van! Max. 10 db max. 100 ml-es dobozban lévő folyadékot vihetsz és 1 db 1 literes zárható zacskóba kell tenni.
2015. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Mert nem ugyanazt írtam le??? #1
2015. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem! :-)


"Egy zacskóba 1 dolgot rakhatsz, de több zacskót vihetsz."


Egy zacskóba 10 dolgot rakhatsz és egy zacskót vihetsz.

2015. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja ne haragudj, akkor én tudtam rosszul. Velem 4 zacskót vetetett a biztonsági 4 db. 50 ml-es parfüm miatt.:-/ Mivel először utaztam akkor feladós bőrönd nélkül, be is dőltem.:S
2015. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos így akarta növelni a bevételt, esetleg saját zsebre... :-)
2015. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!