Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik az a fehér homokos...

Melyik az a fehér homokos tengerpart, ahova a legolcsóbban el lehet jutni Magyarországról?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Es Trenc-Mallorca
2015. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
mert a barna homok miért nem jó neked? Annyit számít a szín?
2015. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen számít, kíváncsi vagyok milyen a fehér homokos strand :)
2015. okt. 31. 17:52
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire fontos hogy fehér meg homokos legyen, menjetek el egy Elton John koncertre.
2015. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Mallorcán nem fehér a homok. Legjobb emlékeim szerint. Csak sima homok színű volt.


A legfehérebb homok amit valaha láttam, az a Maldív szigeteken volt. De szerintem Dubaiban is lehet próbálkozni, és oda már megy a wizzair.

2015. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Francia Riviéria, Korzika, Szardínia
2015. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5#, mi az hogy szerinted? :) Az Es Trenc Europa legszebb feher homokos partja. Attol hogy te mashol voltal Mallorcan attol itt meg lehet feher a homok. Nezz utana mielott baromsagokat irsz.

[link]

[link]

2015. nov. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Es Trenc fehér homokos tengerpart és valószínűleg ez a jó válasz, mert sok fapados megy Mallorcára.
2015. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Francia riviéra sem fehér homokos. A legtöbb helyen apró kavicsos, ahol homok van pl. St. Tropez az is a normál sárga homok.


Nem a legtikkasztóbb helyek, de Európa északi partjain sok helyen fehér homok van. Németország és Franciaország északi részén is, ill. néhány helyen Angliában.


Ami tipikus turistacélpont és fehér homokos, az Szardínia pl.

2015. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az igazi fehér homok a Karib-térségben van. Hozzá hasonlót lehet találni egyes dél-olasz és spanyol szigeteken.
2015. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!