Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyik kontinens...

Szerintetek milyik kontinens a legjobb? Előreláthatólag melyik kontinensen lehet legjobban megélni? Melyik kontinensen nincs hiány? HOVA ÉRDEMES KÖLTÖZNI?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Neked szerintem sehova........
2015. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Sokszor megírtuk már itt, megírom még egyszer: aki itt kérdezi, annak az EU. Ha olyan szakember lennél akit várnak USA-Kanada-Ausztrália helyeken akkor nem itt kérdeznél marhaságokat.
2015. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Én kizárólag Ázsiába mennék.
2015. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdések.
2015. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Béluska2016 ***** válasza:

Szia!

Én sajnos nehezen tanulok nyelveket, mindig irigyeltem és felnéztem arra, akinek ez lazán megy! :)

Sok családtagom, ismerősöm megjárta Eu-t. Mindenütt dolgozni kell, bármilyen szakmába vagy végzettséggel mész. Egyetlen unokatesóm, aki Pető intézeti diplomával él 30 éve Ausztráliában, maradt kint. Mindenki hazajön, a család miatt főként és haza küldi a pénzt, kétfelé élni nehéz dolog. Te fiatal vagy, javaslom, hogy örökre menj! Ehhez az kell, hogy a szerelem, vagy ott találjon rád, vagy a párod is azt az országot preferálja! Hogy melyik ez? Én nem javaslom európát, sem Amerikát! Egyértelműen ázsiai fejlődő országaiban van csak jövő hosszútávon. Ott az élet is teljesen más. Én Kínában, Hongkongban, éltem, de van még ott több, mint 20 ország. Javaslom Malaysiát, Singapurt, Indonéziát... Ott élő magyar emberek blogjait, véleményeit olvasd. Ha gondolod, szívesen írok néhány linket

2016. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!