Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fura, de egyszerű kérdés: hol...

Fura, de egyszerű kérdés: hol van a helyem a világban?

Figyelt kérdés

Folyamatosan mehetnekem van, nem bírok egy helyen lenni. Keresem a helyem a világban de nem találom. A kérdésem, melyik országban/ városban kellene élnem? Személyes tapasztalatokat, velemenyeket, eseteket is szeretnek hallani. Fontos hogy az ország anyanyelve a következők közül legyen: angol, olasz, francia vagy valamilyen dallamos, szép nyelv ( gondolok itt arra hogy ne hasonlítson mondjuk a nemethez).

Fontos hogy legyen hó, eső, napsütés, szel, egyszóval minden. Es hogy a város közelében vagy az országban legyen sok hegy, imádok hegyet mászni e nélkül nem teljes az életem. Ezért sem érzem magam itthon az alföldön, nekem kellenek a hegyek, a hegymaszas, extrém sportok, Mounten bike, síelés....

Legyenek ilyen hangulatos utcák: [link]

Legyenek jo kajak. Imádom a mediterrán konyhát.

Legyen művészet es kultúra. Eléggé művész lelek vagyok, rajzolok es imádom a divatot. A jövőbe építesz (belső-, taj-), lakberendező vagy divat manager, újságíró szeretnek lenni. Érdekel a fényképészet. Es tudok is fotózni.

Ja es legyen munkalehetőség es lehetőleg lehessen jól keresni ugyanis az utazáshoz pénz kell es en imádok utazni.

Es legyen kiváló az egészségügy ugyanis ha netán megsérülnek sportolás közben vagy valami hasonló akkor nem szeretnek elpatkolni. Meg persze majd gyerekvállalás végett is fontos lesz.

Ennyi. Azt hiszem. A FELTŰNÉSI VISZKETEGSEGBEN SZENVEDŐK KÉREM NE ITT IROGASSANAK.



2015. dec. 27. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább azt javasolnám, hogy menj el családállításra. Komolyan. Ha nem találod a helyed a világban, azt jelenti, valami "zavar van erőben" :-), ennek az okát kell keresni. Ez igaz mindenkire, aki úgy érzi, hogy el kell mennie és keresni valamit. Általában egy eltitkolt rokon,(fél)testvér, stb. okoz ilyen érzéseket, ez ott ki fog derülni.
2015. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képletesen értettem a kifejezést es az életre, életstílusra gondoltam. Nem szeretek itt élni a síkságon es szeretnek olyan helyet találni ahol jo életem lehet, ahol jól érzem magam, mert peldaul elmegyek nyaralni a hegyekbe akkor kifejezetten jól érzem magam abban a környezetben, nem akartam visszajönni az Alföldre.
2015. dec. 28. 11:15
 3/3 San Bernardo válasza:

Szerintem pontosan ott van a helyed, ahol jól érzed magad. Ez változhat időben.

Véleményem szerint mindennek van oka, de ez nem jelenti azt, hogy célja is van.

Tehát mindig abból próbáld kihozni a legtöbbet, ahol éppen jól érzed magad. Ott van akkor a helyed. Ha máskor máshol érzed jól magad, ott lesz a helyed. Lehet, hogy ez másoknak fura életfelfogás, de jelzem, ez az én felfogásom, és nem állítom, hogy ez "az igaz", mert aki azt állítja, az festi magát. Nálam bejött.

"Mindent kipróbáljatok, s ami jó, azt megtartsátok."

2015. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!