Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utaznátok 1 millió...

Hova utaznátok 1 millió forintból? Mi férhet bele?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki kb. ekkora összeghez fogunk jutni, és úgy döntöttünk, hogy élményekre fordítjuk, ki tudja lesz-e még egyszer lehetőség rá?

Két ötletünk volt eddig:

66-os út végig bérelt autóval, vagy Hawaii.

Beleférhet? Akinek esetleg van tapasztalata, érdemes magamnak szervezni szállást, repjegyet, vagy megérheti utazási irodával szerveztetni?

2 főről van szó.

Egyéb ötlet, célpont?

Köszönöm :)



2016. febr. 17. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Törökország all inclusive ellátással.
2016. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én délkelet Ázsiáért vagyok oda, úgyhogy oda mennék.
2016. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hawaii szerintem nem férne bele, oda repülö út kb ennyi lenne.

Kérdés mi az ami titeket vonz. a 66-s út sem tuti hogy bele férne mert a bérelt autó is rengetegbe kerül.

Ami bele férne és messze van Thaiföld, Bali, Karibtengernél talán mexico vagy Dominikai köztársaság, Vagy europa. Ha még sehol nem jártatok, és van autótok, akkor egy nagy europai körütra mennék.

Ha csak pihenni akkor dominika vagy Thaiföld.

2016. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy millába sok minden fér már bele 2 főnek!Igazából azt lenne jó tudni mégis mit szeretnétek csinálni,mikor,és mennyi időtök van rá!Mert ebből egy több hónapos körutat is lehet csinálni, vagy el lehet verni 1 hetes all inclusive rengerparti denyhelésre is!
2016. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem csak henyélés...

Mindkettő nagy álom, jó,a Hawaii nyaralással ellentmondok magamnak, de ott sem hiszem, hogy két hétig elhenyélnénk egy napágyban... :D


Kb. Két hétre gondoltam így hirtelen, a munkahelyről nem hiszem, hogy többre el tudnánk menni, és nem feltétlenül (nálunk) főszezonban, talán inkább előtte utána? Május - szeptember? Nyilván célpontfüggő... Szeretnénk még idén megejteni, de semmi pontosabb időpont nincs.


Nem Európa, itt már jártunk, ez inkább olyan út lenne, amire máskor nem biztos, hogy összeteszünk ennyit...

2016. febr. 17. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ennyiből egy 10 napos floridai utazás jött ki.

6 nap Miami Beach-en, Miami buszos és hajós városnézés, Seaquarium. Utána bérelt kocsival elmentünk Orlandóba, útközben megálltunk a Kennedy Űrközpontnál. Orlandóban 3 napot töltöttünk az Universal Studio vidámparkjában.

2016. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2016. febr. 18. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!