Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ezekbe az orszagokba ti...

Ezekbe az orszagokba ti kikoltoznetek, elnetek?

Figyelt kérdés

-Norvegia

-Ausztralia

-USA

-Japan

-UK

Nekem AU az almom, tanulok is ezerrel, hogy ki tudjak menni. Tudom, hogy ez teljesen relativ kerdes, csak kivancsi vagyok, hogy ti hova mennetek szivesen



2016. ápr. 11. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyet kifelejtettem: -Kanada
2016. ápr. 11. 16:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

No nézzük..


-Norvégia - nem költöznék, hiába gyönyörű ország, nekem túl hideg és sötét évi pár hónapban, ill. az emberek is meglehetősen kimértek, távolságtartóak, nem nekem való hely.


-Ausztrálián gondolkodtam anno, de az az igazság, hogy túl messze van. 1-2 évre kimennék talán, akkor is inkűbb Új-Zélandra, de tartósan nem telepednék le.


-USA, Japán, Kanada semmiképp, számomra nagyon idegen az életfelfogásuk, kultúrájuk, nem érezném ott jól magam.. Na meg az USAban az évi 10 nap szabadság is kinyírna :D


-UK sem pálya. Éltem ott, nagyon nem jött be, főleg az emberek mentalitása miatt.


Most Írországban élek, imádom, nem tervezek innen sehová sem menni.. Ha megunom, akkor is inkább maradnék Európán belül, de melegebb, naposabb helyre mennék, mint Gibraltár vagy a Kanári-szigetek.

2016. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Norvégia nekem túl hideg, Japán nem befogadó az idegenekkel.

Ausztrália, USA: ezek ellen nem tudok mit felhozni, de egyáltalán nem vonz.

UK: ha muszáj, ezt választanám, de jó nekem itthon.

2016. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyikbe sem mennék, még turistaként sem. Kiköltözni pedig sehová.
2016. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ausztrália :) [link]
2016. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!