Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani kisebb, de...

Tudnátok mondani kisebb, de egyben nagyon szép városokat az USA-ban és Svájcban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Smallville
2016. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
St. Augustine. Ez a város az USA legrégebbi városa, a spanyol telepesek alapították. Egy hangulatos kicsi történelmi város. Van pár látnivalója, de a hangulata a magával ragadó.
2016. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Svájc... hát majdnem minden. Luzern, Interlaken, Lugano, Schaffhausen, Fribourg, St Gallen... de van még többtucat kb.
2016. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Uh, kettes ez valami mesés egy hely! Köszönöm neked, ha az USA-ban fogunk élni, tutira ellátogatunk oda.
2016. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb magyarországot ismerd meg ! Én ,szinte minden járásban jártam !
2016. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 haemorgen válasza:
Javaslom Kerouac: Úton című könyvét (eredeti tekercs), ott az USA nagy részét bejárja, és 60 év alatt a lényeges dolgok nem változnak szerintem.
2016. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VMS válasza:

Én is pont San Augustinot akartam javasolni Észak-Floridában. Még egy spanyol erőd is áll a tengerparton, ahol minden délben ágyúznak. Floridában hangulatos hely még Key West és Tampa óvárosa. Washingon DC mellett van Alexandria. Óvárosában (Old Town Alexandria) vannak a környék legjobb kocsmái. Washingtonban még a Chesapeake-Ohio csatorna partja hangulatos Georgetownban. Maryland határán pedig a Potomac és a Shenandoah összefolyásánál, gyönyörű környezetben fekszik Harper's Ferry, ami nagyon szép régi városka. Vermontban láttam még több szép régi kisvárost, de a nevükre már nem emlékszem.

#6: Épp a hét végén fejeztem be az Original Scrollt és gyakorlatilag már semmi se a régi. A regény cselekménye 65-70 éve játszódik. (Azért érdemes volt elolvasni. Az Útont, először még úgy 72-73 környékén olvastam magyarul.)

2016. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!