Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van erre lehetőség?

Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Nemrég lettem 16 éves és a nyáron szeretnékelkezdeni dolgozni(diákmunka).Viszont nagyon szeretném mindezt Angliában végezni(csak a nyár folyamán 1-2 hónapig).Nem él kint rokonom szóval ilyen segítségem nincs.Van esetleg olyan oldal ami ilyesmivel foglalkozik?Akár táborokban is dolgoznék/önkénteskednék.Előe is köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 29. 18:49
 1/2 anonim válasza:

Szia! Vannak közvetítők, de ne bizz meg bennük. Elkérnek előre nagy pénzeket, aztan lelépnek. En szerintem nezegess utazási irodákat, amik Angliába szerveznek utazásokat és írj esetleg nekik. vagy szokott lenni olyan, hogy lehet jelentkezni hotel animatornak. nemmtudom, hogy Angliában van-e igény erre, én csak mediterrán országokba járkálok. De nézd meg ezt az oldalt, hogy legyen egy képed róla, mi is ez az animatoros dolog es nezegess korul a neten, hátha találsz ilyet. :)

[link]

2016. jún. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán írj angliai magyarok FB csoportjaiba
2016. jún. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!