Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Első külföldi utazás. Mit...

Első külföldi utazás. Mit vigyek magammal? Kaját is beleértve.

Figyelt kérdés

Hétvégén indulok Angliába dolgozni. Soha nem voltam még külföldön, így nem tudom mire számítsak. Persze az alapvető dolgok a fejemben vannak: ruha, tisztálkodási szerek, törölköző, iratok, stb., de hátha tudtok olyat írni, ami nem jut eszembe.

Másodrészt a kaját magunknak kell állni. Konzerveken, puffasztott rizsen, és zacskós levesen kívül mi van még, amit kibontás után rögtön meg lehet enni? Nem lesz főzésre lehetőség, de mikrónk talán lesz.


2016. jún. 7. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
jaj. hát pénzt mindenképp
2016. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha van mikró akkor olcsón viszonylag finom mirelit félkész kajákat lehet kapni, amit csak a mikroba kell tenni felmelegíteni.

Iceland, lidl, Asda, Morrison, Aldi.. Mindenhol lehet kapni 1 fonttól mikrózható ételeket.

De ezek hosszabb távon nem igazán egészséges ételek, és ha több hónapig tart a munka akkor ne csodálkozz ha hízni kezdesz.

Lehet kapni kész ételeket is mint Gyros ami nagyon finom (csak ugye hizlaló étel)

Van még Fish & chips

de van meki, burger king és hasonló kajáldák.

Amit hozzál az a pénz. Jó ha van. Ha nincs lehetőség tévénézésre, netezésre akkor egy jó könyvet is hozzál magaddal, mert bizony munka után ha a kis szobádban vagy unalmas lesz a napjaid..

2016. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Számlanyitás. Kapcsolattartási eszközök. Tampon. Fürdőruha.
2016. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Fürdőruha"


Az mióta kell a mosogatáshoz??

2016. jún. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én fénymásolni szoktam az irataimat ilyenkor egy egy példányban . Ha elveszne vagy ellopják a cuccaim vagy akármi. Ez engem megnyugtat . :) Esőkapát esernyő ha már Anglia, elsősegély cucc, gyògyszerek! Merr mikir ha nem ilyenkor lesz beteg az ember :) Esetleg vasalò az sem árt.Ha van pénzed persze minden ami hiányos megvehető de felesleges ha vihető is. + Telefontöltő .
2016. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
4-es neked azt ki mondta, hogy mosogatáshoz kell???? Idióta.
2016. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 08:08

Fürdőruha idekint Angliában nem igazán kell. Hacsak nem lesz annyi szabadideje, és pénze, hogy uszodába járjon.

Strand nem nagyon van. A tengerpart meg ha Londonban él, és nincs kocsija akkor messze van..

2016. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A fürdőruhát pontosan arra értettem, hogy fürdőbe elmenjen! De jó, hogy bizonyos emberek beleképzelnek olyat mások mondataiba, ami nincs is ott!


Gondoltam, ha pénze és ideje engedi akkor lazításképp elmehet majd ilyen helyre, jó lesz kicsit kiáztatni magát a sok melódia után.


Egy jól szabott darabot az ember lánya-fia nem csak úgy uk-muk-fuk megvesz a boltban, hanem már itthon van normális neki és azt viszi ki, mint, hogy ott boltról-boltra járjon, vagy kiadjon érte többszörös pénzt...


Azért is írtam.


De, ha jól belegondolok először csak poénnak szántam, viszont szerintem igenis nagyon jó ötlet lehet pont ilyen esetekre! :)

2016. jún. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!