Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van aki járt már Costa Braván...

Vica9220 kérdése:

Van aki járt már Costa Braván (Spanyol ország)?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Erdeklodni szeretnek h valaki jart e mar Costa bravan? Tudtok e ajanlani szallast vagy amit erdemes megnezni.Szep tenger resz?Esetleg tudtok e mondani valamit a tengerrol?De barmilyen informaciot szivesen fogadok

2016. júl. 6. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Lloret de marban voltam gyönyörű és nagyon megéri bár elég zsúfolt érdemes kisebb településre menni. :)
2016. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Van aki járt már Costa Braván (Spanyol ország)?"


Nem, senki :D


Félretéve a viccet: aprókavicsos partja van, a víz elég gyorsan mélyül. Szállást áprilisban érdemes keresni - főszezonban olcsó szállást találni szinte lehetetlen. A Booking.com-on vagy a Trivago-n tudsz nézegetni. Itt értékeléssel együtt láthatod a szállást, magad eldöntheted, érdekel-e vagy sem. Ha rákattintasz az értékelés pontszámára - pl. 7,9 - akkor el tudod olvasni az értékeléseket.


Barcelonára mindenképp szánj egy napot :-)

2016. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,teny picit rosszul tettem fel a kerdest...bocsi.:) A szallas mar meg van ill tobb kozul tudnak valasztani,ezert is erdeklodtem h a part szakaszok kozul melyikre erdemes menni.
2016. júl. 6. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor talán kicsit részletesebben tedd fel a kérdésed - szívesen segítek, de kevés az időm, ezért nem szeretek feleslegesen írni.

"tudtok-e ajánlani szállást?"

majd ezt írod:

" a szállás már megvan, ill. több küzül tudnék választani"

De azt azért nem árultad el, hogy mi között?


Most akkor mit szeretnél tudni?

Jól ismerem a Costa Brava-t, idegenvezettem kint több éven keresztül, de azt ne várd el tőlem, hogy mind a 150 - 200 km-es szakaszát településről településre leírjam :-)

2016. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy hosszu szakasz a francia hatartol Tarragonaig. Ugyhogy nem egyfele.
2023. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!