Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen ételt vigyünk magunkkal...

LiliáneGoldkidd kérdése:

Milyen ételt vigyünk magunkkal a nyaralásra?

Figyelt kérdés

Jövőhéten Horvátországba megyünk nyaralni és mivel nem kértünk ellátást, így az étkezést nekünk kell megoldani.

Mit érdemes vinni?



2016. aug. 4. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha van eszetek, akkor csak útra (az utazásra ) visztek valamit, és ott vesztek normális ételeket. Akkor legalább nem betegszetek beg a romlott "vitt" ételektöl, meg emberi módon tudtok nyaralni. Ott is vannak olcsóbb kifözdék, meg hasonlók, söt közönséges élelmiszerboltok is - szóval nem drágább, csak kevésbe veszélyes!
2016. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%
Szendvicsbe mindenképpen valami olyat ami nem romlik ez elég az útra. És egyet értek az előttem szólóval.. Lidl meg ilyenek ott is vannak érdemesebb ott megvenni őket. Talán egyszer kétszer ha úgy van elmehettek étterembe, de ha nincs ilyesmire pénz akkor gyors éttermek, amik olcsók és ehhez hasonlóak! :) Mi például ha nyaralunk soha nem kezdünk el főzni. Vagy veszünk fagyasztott pizzát szerintem az is ilyenkor ehető. McDonalds is biztos van, mert az mindenhol van. De ha vásároltok, kint tegyétek, hogy ne romoljon meg.
2016. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi magyar módjára akarsz élni, fagyassz le töltöttkáposztát. Legalább 3 kilót. Csak lassan enged ki, és az egész nyaralás alatt eheted.

Vigyél kovászos uborkát egy nagy üveggel, és ne feledd itthon a házi kolbászt. A hurkát nem ajánlom, mert gyorsan romlik.


De ha gondolkodó lény vagy, felteszed magadban, hogy ezek a horvátok is esznek valamit, valószínűleg boltjaik is vannak. Lehet hogy kecske lesz, lehet, hogy tevehús azokban az ismeretlen boltokban. Nem baj, az a lényeg, hogy nézzétek meg.

2016. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segített!
2016. aug. 4. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Mi is épp horvátországban vagyunk, itt vettünk egy csomó dolgot. De hoztunk konzerveket :DD pl. sólet, asszem székely káposzta. Nem voltak olyan rosszak, mint számítottam :D de talán még cukorborsót is vettünk főzeléknek :D a tengerpart nagyon drága, de kisebb városokban ha van valami élelmiszer bolt, ott megêri vásárolni. Üdítőket feleannyiért láttam, mint a parton.... jó nyaralást :)
2016. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!